Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2006

 • 2006-10-06 Aktualności
  Aktualności

  Związek Mediów o atakach na TVN

  Związek Pracodawców Prywatnych Mediów PKPP Lewiatan wydał oświadczenie w sprawie ataków polityków na stację TVN.

 • 2006-10-05 Aktualności
  Aktualności

  Zielona księga prawa pracy zbyt jednolita

  Lewiatan jest zaniepokojony zapisami „Zielonej księgi prawa pracy”, którą Komisja Europejska zaprezentuje w październiku. Zaproponowana unifikacja unijnego rynku pracy jest zbyt duża.

 • 2006-10-03 Aktualności
  Aktualności

  Podyskutuj o kierunkach wsparcia przedsiębiorców w okresie 2007-2013

  12 października 2006 r., o. godz. 9.30, w siedzibie PKPP Lewiatan, odbędzie się dyskusja nad założeniami programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. W spotkaniu weźmie udział Minister Tomasz Nowakowski, który koordynuje prace nad programem PO IG 2007-2013. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych tym tematem zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

 • 2006-10-03 Aktualności
  Aktualności

  Komisja Trójstronna wzywa na spotkanie wszystkich liderów partii politycznych

  6 października szefowie organizacji pracodawców oraz związków zawodowych wchodzących w skład Komisji Trójstronnej oczekują czołowych polityków na „spotkaniu na szczycie”.

 • 2006-10-03 Aktualności
  Aktualności

  I Konwent Forum Młodych PKPP Lewiatan

  Pod koniec września w ośrodku PAP w Zegrzu nad Zalewem Zegrzyńskim odbył się I Konwent Forum Młodych PKPP Lewiatan. Przez 3 dni liderzy ruchu dyskutowali o wizji rozwoju Forum Młodych oraz zadaniach czekających ich w nowym roku akademickim.

 • 2006-10-03 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja Glos Biznesu w Szczecinie

  29 września 2006r. w Szczecinie odbyła się kolejna konferencja PKPP Lewiatan z cyklu Głos Biznesu. Podczas konferencji odbyła się niezwykle ciekawa debata panelowa „Praca dla chcących pracować: mity i rzeczywistość”, rozmawiano także o perspektywach gospodarczych dla regionu i konkurencyjności sektora MSP.

 • 2006-09-29 Aktualności
  Aktualności

  Domi3

  dugasufguaxj,K

 • 2006-09-28 Aktualności
  Aktualności

  Nowy przewodniczący Forum Młodych PKPP Lewiatan

  Mariusz Strojek student III roku warszawskiej SGH, został dziś wybrany nowym przewodniczącym Forum Młodych Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Zastąpił na tym stanowisku Rafała Kołakowskiego, który przechodzi do Rady Programowej FM.

 • 2006-09-28 Aktualności
  Aktualności

  Nadal problemy z rozliczaniem projektów

  Na VII posiedzeniu Podkomitetu Monitorującego ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaprezentowano wyniki realizacji działań skierowanych do MSP w ramach kilku programów. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele m.in. Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Komisji Europejskiej, Związku Banków Polskich, partnerów społeczno-gospodarczych oraz samorządów.

 • 2006-09-28 Aktualności
  Aktualności

  Sejm: Odkładane prace nad ustawami podatkowymi

  Komisja Finansów Publicznych odwołała planowane na bieżący tydzień posiedzenia. Posłowie mieli na nich głosować zmiany w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz rozpocząć prace nad zmianami w Ordynacji podatkowej.