Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2007

 • 2007-10-02 Aktualności
  Aktualności

  PKPP Lewiatan protestuje przeciwko zabieraniu pieniędzy pracodawców z Funduszu Pracy oraz podniesieniu składki na ubezpieczenie zdrowotne do 13%

  Podniesienie składki na ubezpieczenie zdrowotne i przyjęcie, że będzie ona w całości odliczana od podatku dochodowego, oznacza zmniejszenie dochodów budżetu państwa. Przekazanie natomiast NFZ połowy składek płaconych przez pracodawców na Fundusz Pracy, czyli kwoty rzędu 4 miliardów złotych rocznie, oceniamy zdecydowanie negatywnie. Nie można rozwiązywać problemów służby zdrowia kosztem rynku pracy i kosztem bezrobotnych.

 • 2007-10-02 Aktualności
  Aktualności

  Członkowie PKPP Lewiatan o sytuacji w Polsce

  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami badania opinii i postaw członków PKPP Lewiatan na temat aktualnej sytuacji w Polsce.

 • 2007-10-01 Aktualności
  Aktualności

  Projekt ustawy o równym traktowaniu

  Projekt zawiera rozwiązania dotyczące zasad równego traktowania nie tylko w kwestiach dotyczących równości szans kobiet i mężczyzn w dziedzinie zatrudnienia i pracy, ale odnosi się również do zasad równego traktowania w zakresie dostępu do towarów i usług, jak też ich dostarczania.

 • 2007-09-28 Aktualności
  Aktualności

  Spotkania Kooperacyjne w Gdańsku

  W dniach 23-25 października br. w Gdańsku odbędą się bezpłatne spotkania biznesowe służące nawiązaniu współpracy małych i średnich przedsiębiorców.

 • 2007-09-28 Aktualności
  Aktualności

  ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FIRMA PRZYJAZNA RODZICOM

  27 września 2007 r. ogłoszono wyniki Konkursu na Firmę Przyjazną Rodzicom, którego organizatorem był Małopolski Związek Pracodawców pod patronatem PKPP Lewiatan.
  Z 29 firm z całej Polski Kapituła Konkursu wyłoniła 12 laureatów i przyznała dodatkowe wyróżnienia za tworzenie najbardziej przyjaznych miejsc pracy dla rodziców, co mierzone było największą liczbą dzieci w przeliczeniu na jednego pracownika. Wyróżnienie zostało przyznane także firmie, która uzyskała najwięcej rekomendacji od swoich pracowników.

 • 2007-09-28 Aktualności
  Aktualności

  PKPP Lewiatan patronem Dni Kariery 2007

  24-25 października 2007r. w Budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej odbędą się Dni Kariery - największe w Polsce targi pracy, praktyk i staży organizowane przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. Spotkaniu patronuje PKPP Lewiatan.

 • 2007-09-28 Aktualności
  Aktualności

  Ogólnopolskie Konferencje Kobiet Przedsiębiorczych

  12 września spotkaniem w Poznaniu rozpoczął się cykl Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań kobiet sukcesu: właścicielek firm, kobiet piastujących stanowiska dyrektorskie i menedżerskie, są Pasje w życiu i biznesie.

 • 2007-09-27 Aktualności
  Aktualności

  seminarium "Społeczna Odpowiedzialność Biznesu: dobre praktyki polskie i amerykańskie"

  Zapraszamy do udziału w seminarium "Społeczna Odpowiedzialność Biznesu: dobre praktyki polskie i amerykańskie" z udziałem Anny Eleanor Roosevelt, Vice-President, Boeing Global Corporate Citizenship.

 • 2007-09-27 Aktualności
  Aktualności

  PKPP Lewiatan zaprasza na Konferencję „Kobieta XXI wieku”

  18 i 19 października w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbędzie się Konferencja „Kobieta XXI wieku”, w trakcie której zaprezentowany zostanie obraz kobiety naszego tysiąclecia w kontekście społecznym, biznesowym i międzykulturowym. PKPP Lewiatan jest partnerem Konferencji.

 • 2007-09-27 Aktualności
  Aktualności

  Polscy i litewscy przedsiębiorcy przedstawiają posłom do Parlamentu Europejskiego wspólne stanowisko wobec problemu bezpieczeństwa dostaw energii

  26 września w Strasburgu odbyło się spotkanie organizacji przedsiębiorców zrzeszonych w BUSINESSEUROPE z posłami do Parlamentu Europejskiego, poświęcone kwestiom polityki energetycznej. Tematem rozmów były zmiany klimatyczne, bezpieczeństwo dostaw energii oraz liberalizacja rynku energii.