Spotkania przedstawicieli biznesu w Toruniu

Kujawsko – Pomorska Organizacja Pracodawców LEWIATAN, działająca w województwie kujawsko - pomorskim, rozpoczyna cykl comiesięcznych spotkań z przedstawicielami biznesu (w szczególności średniego i małego). Spotkania te będą odbywały się w każdą pierwszą środę miesiąca. Ich celem jest wzajemna wymiana doświadczeń i integracja środowisk biznesowych regionu, służąca podejmowaniu wspólnych inicjatyw w kierunku poprawy sytuacji przedsiębiorców. Towarzyszyć im będą wykłady przedstawicieli świata biznesu, zakończone dyskusją.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy wyjątkowo w najbliższy czwartek, 10 stycznia 2008 r., na godzinę 10.30 do Hotelu Filmar, przy ul. Grudziądzkiej 45 w Toruniu. Gościem będzie Pan Jarosław Józefowicz, Prezes Zarządu Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A, który na przykładzie TZMO przedstawi problemy współpracy firm z dużymi sieciami handlowymi.

Chęć wzięcia udziału w spotkaniu proszę zgłaszać do godz. 10.00, 9 stycznia 2008 r. w siedzibie Kujawsko – Pomorskiej Organizacji Pracodawców. Kontakt:

Kancelaria Radców Prawnych
B.Sobczak - A.Połczyńska-Łagoda s.c.
ul. Jagiellońska 25A lok.6
87 - 100 Toruń
tel./fax 56/ 663 50 60, 661 16 16
e-mail: kancelaria@ic.torun.pl