Krynica '2010 - III Zawody Narciarskie Lewiatana

16 stycznia na stokach Jaworzyny Krynickiej odbędą się mistrzostwa narciarskie Lewiatana. Slalom gigant jest przewidziany jako część sportowa tradycyjnego zimowego spotkania władz i członków Konfederacji.

Tym razem spotykamy się nie w marcu, a w styczniu. Początek roku to dobra okazja, żeby z udziałem ekspertów ekonomicznych, przedsiębiorców i polityków przewidzieć możliwe scenariusze sytuacji w polityce i gospodarce.
Rok 2010 przynosi nowe wyzwania i nowe nadzieje: gospodarcze – bo wychodzimy na prostą po światowym kryzysie i polityczne – bo przed nami wybory prezydenckie i samorządowe.

„W miarę mocny wzrost gospodarczy” – prognozują jedni ekonomiści, „ożywienie będzie raczej słabe” – powątpiewają inni. W tle mamy kampanie wyborcze determinujące przyszłe procesy decyzyjne w ośrodkach władzy.

Niezależnie od trafności naszych prognoz możemy być pewni jednego – czeka nas prawdziwy slalom gigant… Dlatego na rozgrzewkę, inaugurując ten wyjątkowy rok, zapraszam Was do podjęcia sportowej rywalizacji w III zawodach Narciarskich Lewiatan, wspólnej zabawy i owocnej debaty. Mix intelektualnych ćwiczeń i rekreacja na śniegu doda nam sił i pozwoli stawić czoła wyzwaniom 2010 roku.

Powodzenia!

Henryka Bochniarz
Henryk OrfingerZaproszenie

Karta zgłoszeniowa