Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2009

 • 2009-01-06 Aktualności
  Aktualności

  Przewodnik po funduszach europejskich dla przedsiębiorców: Mapa przedsiębiorcy 2007-2013. Zapraszamy do lektury!

  Chcąc ułatwić przedsiębiorcom sprawne wykorzystanie możliwości związanych z funduszami europejskimi opracowaliśmy przewodnik po programach wsparcia dla firm: „Mapa przedsiębiorcy 2007-2013“. Mapa jest autorskim wyborem tych programów, działań i schematów, które zostały uznane za najbardziej efektywne i interesujące przez zespół ekspertów współpracujących na co dzień z firmami starającymi się o dotację. Ma ona pomóc przedsiębiorcom w odnalezieniu takiego rodzaju wsparcia, który najlepiej pasuje do ich planów i przedsięwzięć rozwojowych, w realizacji projektów współfinansowanych przez UE oraz w zidentyfikowaniu instytucji odpowiedzialnej za jego wdrażanie.

 • 2009-01-05 Aktualności
  Aktualności

  Współpraca handlowa z Chinami

  Firmy współpracujące lub chcące nawiązać kontakty biznesowe z Chinami prosimy o kontakt z Wiolettą Zakrzewską, wzakrzewska@pkpplewiatan.pl, tel. 022 845 20 64.

 • 2009-01-05 Aktualności
  Aktualności

  System informacji w służbie zdrowia

  W załączeniu przedstawiamy przekazana do Ministerstwa Zdrowia opinie dot. projektu ustawy o systemie informacji w służbie zdrowia.

 • 2009-01-05 Aktualności
  Aktualności

  Monitoring gospodarczy MSZ

  W załączeniu przedstawiamy informację na temat sytuacji gospodarczej w wybranych krajach, przygotowaną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 • 2009-01-01 Aktualności
  Aktualności

  Jak rozwiązać problem opcji walutowych?

  Zdaniem PKPP Lewiatan problem opcji walutowych i ich wpływu na realną gospodarkę wymaga poważnego zdiagnozowania zarówno skali zjawiska, jak i wielkości strat (szacowane są one na 5 do 15 mld złotych). Dopiero wtedy rząd powinien podjąć stosowne kroki.

 • 2009-01-01 Aktualności
  Aktualności

  Wsparcie finansowe dla Fundcji pomocy dzieciom GAJA

  Szanowni Państwo
  Fundacja Gaja jest instytucją humanitarno – charytatywną. Ideą nadrzędną naszej działalności jest wszechstronna pomoc w edukacji i rozwoju dzieciom, młodzieży oraz osobom niepełnosprawnym.