Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2009

 • 2009-11-30 Aktualności
  Aktualności

  Warsztaty: Euro dla przedsiębiorców

  Czerpiąc z doświadczeń projektu „Mapa przedsiębiorcy 2007-2013”, realizowanego w okresie listopad 2008-czerwiec 2009, w trakcie którego przeszkoliliśmy ponad 700 małych i średnich przedsiębiorców z całej Polski, PKPP Lewiatan przygotowała dla Państwa nową, ogólnopolską ofertę. Zbudowaliśmy ją w oparciu o sugestie i pomysły samych przedsiębiorców, którzy wzięli udział w pierwszej edycji szkoleń i przede wszystkim z myślą o tych firmach, które nie mają zbyt dużych doświadczeń w pozyskiwaniu dotacji.

 • 2009-11-30 Aktualności
  Aktualności

  Ruszyła II edycja Polish National Sales Awards

  25 listopada 2009 roku, w siedzibie PKPP Lewiatan odbyła się konferencja prasowa inaugurująca II edycję Polish National Sales Awards.

 • 2009-11-30 Aktualności
  Aktualności

  Fundusze unijne na inwestycje w odnawialne źródła energii - zadaj pytanie

  3 grudnia br. rozpocznie się II edycja e-spotkań organizowanych przez czasopismo Fundusze Europejskie przy współpracy z Bankiem BPH. Celem e-spotkań jest przedstawienie zasad i możliwości pozyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej na realizację projektów inwestycyjnych.

 • 2009-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja: „Energia z biomasy wizytówką Województwa Zachodniopomorskiego”

  Konferencja odbędzie się w Szczecinie 3 grudnia 2009r. Na konferencji promowany będzie poradnik „Uprawa roślin na potrzeby energetyki”.

 • 2009-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Przyjęto założenia do nowelizacji ustawy Prawo Geologiczne i Górnicze dot. CCS

  Na stronie Ministerstwa Środowiska zamieszczono "Projekt założeń do konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych", dot. założeń do projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo Geologiczne i Górnicze oraz innych ustaw.

 • 2009-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Nowelizacja ustawy o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan przekonała posłów do ostrożnego podejścia w uregulowaniu zaprzestania działalności gospodarczej i porzucenia zakładu pracy przez pracodawców.

 • 2009-11-26 Aktualności
  Aktualności

  podział subwencji oświatowej

  Opinia dotycząca projektu Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie sposobu podziału części oświatowej subwencji ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego w roku 2010.

 • 2009-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan o równych szansach w pracy

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan wspiera ideę równości szans. Uważamy ją za podstawę demokracji. Ale w przypadku proponowanych rozwiązań zamiast wspierania równości szans przez poprawę stosowania przepisów istniejących w szeregu aktów prawnych, a dotyczących osób niepełnosprawnych, widzimy nadmierny rozrost szczegółowych, trudnych do realizacji konstrukcji prawnych.

 • 2009-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Kolejny numer LIBERTE już na rynku

  Ukazał się 3. numer magazynu społeczno-polityczno Liberte! Jego tematem przewodnim jest liberalne spojrzenie na przyczyny i przebieg kryzysu ekonomicznego.

 • 2009-11-25 Aktualności
  Aktualności

  Trzynasta edycja Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”

  Celem Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku” jest promocja idei społecznego zaangażowania firm oraz najlepszych przykładów społecznych projektów realizowanych przez przedsiębiorstwa, samodzielnie i we współpracy z organizacjami pozarządowymi. W tym roku po raz trzynasty najbardziej aktywne społecznie firmy zostaną nagrodzone za szczególnie wyróżniające się działania z zakresu społecznego zaangażowania biznesu.