Konferencja: Pełne Zrozumienie

Grudzień to miesiąc, w którym – czekając na Święta, warto przyjrzeć się naszym relacjom z innymi ludźmi. „Pełne Zrozumienie” to temat przewodni najbliższej konferencji Akademii Kobiet Sukcesu. Konferencja odbędzie się 5 grudnia 2009 w Warszawie – udział jest bezpłatny! Po konferencji zapraszamy na niezwykłe spotkanie networkingowe pt. „MA-URI WAY – Uwolnij Twórczą Energię”.

Podobno wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem i możemy latać tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka. Dlatego też warto uzdrowić te relacje, które mają największy wpływ na nasze życie i dzięki temu samemu dodać sobie skrzydeł – m.in. relacje z matką, z innymi kobietami, relację z dziećmi, ale także z samą sobą i swoim wewnętrznym dzieckiem. Konferencja grudniowa oraz towarzyszące jej warsztaty i spotkanie networkingowe będą się koncentrować na tej właśnie tematyce. Goście naszej konferencji – dwie niezwykłe kobiety, Tanna Jakubowicz-Mount i Elżbieta Smoleńska, podzielą się z uczestniczkami swoimi przemyśleniami, jak dzięki relacjom z innymi kobietami uzyskać dostęp do życiodajnej mocy. Nawiązując do starej tradycji duchowej wspólnie stworzymy Kobiecy Krąg, będziemy miały możliwość rozmowy i dialogu, wymiany wiedzy i doświadczeń.

Także podczas spotkania networkingowego będziemy sięgać do pokładów ogromnej, wyzwalającej energii, która znajduje się wewnątrz nas. Zapraszamy wszystkie kobiety do odbycia niezwykłej podróży w świat prastarej Polinezyjskiej Sztuki Uzdrawiania, w świat masażu i tańca MA-URI ®, a następnie kreatywnego wykorzystania uwolnionej twórczej energii podczas artystycznych warsztatów biżuterii.
Z kolei w ramach grudniowego Laboratorium Warsztatu chcemy Wam zaproponować trzy ciekawe warsztaty psychologiczne ułatwiające „pełne zrozumienie”: "Mamo, skąd się biorą dzieci? - Etapy rozwoju psychoseksualnego dziecka", "Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem - poczuj swoją radość i siłę" oraz "Techniki skutecznej komunikacji". Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie www.kobietyisukces.pl.
Akademia Kobiet Sukcesu to projekt realizowany przez kobiety i dla kobiet, ma przede wszystkim inspirować do działania, a także integrować środowisko kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności, tworząc jedyną w swoim rodzaju kobiecą społeczność. Zapraszamy – i Ty także dołącz do Akademii Kobiet Sukcesu i żyj pełnią!
Sponsor główny: Bank Zachodni WBK
Partnerzy: Mary Kay, Księgarnia Sukcesu, Gymnasion, Vision Express, Kino Atlantic, Teatr Bajka, Printgallery.eu, Babiniec, MA House
Patronaty: TVN Warszawa, PKPP Lewiatan, Brief, Radio Kolor, Profeo, Glossy Media, edustacja.pl, eventmapa.pl, mus.pl