Warsaw - CEE Financial Hub - darmowa rejestracja on-line!

Zarejestruj się za darmo jako uczestnik międzynarodowej konferencji "Warsaw - CEE Financial Hub", zorganizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych, "International Herald Tribune" oraz "The Warsaw Voice".

Być może to najważniejsze Twoje spotkanie, które odbędzie się jeszcze w tym roku.

Już 26 i 27 listopada na GPW w Warszawie spotkasz profesora Leszka Balcerowicza, twórcę polskiej reformy gospodarczej, a także ministrów Jacka Rostowskiego i Aleksandra Grada, Ludwika Sobolewskiego, prezesa Giełdy Papierów Wartosciowych, Danutę Hübner, pierwszą polską komisarz w Unii Europejskiej, Dariusza Rosatiego, Różę Thun, a także wiele innych znanych postaci życia gospodarczego i biznesu, w tym międzynarodowych inwestorów, szefów wielkich firm i korporacji. Poznaj ich osobiście, podejmij dyskusję. .

Czy Polska może stać się regionalnym centrum gospodarczo - finansowym? Czy potrafimy wykorzystać sprzyjające dziś Polsce okoliczności? Jak może to wpłynąć na rozwój firm i instytucji w Polsce? Czy rząd i władze Warszawy robią wszystko, aby sprostać wyzwaniu, które streszcza temat konferencji: "Warsaw - CEE Financial Hub"?.

Panel nt. Prywatyzacji poprowadzą Henryka Bochniarz (moderator) i Aleksander Grad (mówca)
Tylko 30 ostatnich miejsc objętych jest darmową rejestracją.


Nie zwlekaj! Aby skorzystać z tego darmowego zaproszenia, zarejestruj się tutaj nie później niż do wtorku, 24 listopada 2009.

O powodzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej na temat konferencji: www.ceefinancialhub.pl

Link do darmowej rejestracji: Rejestracja darmowa

Darmową rejestrację sponsoruje firma EFICOM S.A.