Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2009

 • 2009-11-19 Aktualności
  Aktualności

  Po posiedzeniu Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych

  16 listopada 2009 r. odbyło się posiedzenie Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych, któremu przewodniczył Wicepremier, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak. Udział w posiedzeniu wzięli również Jolanta Fedak – Minister Pracy i Polityki Społecznej, Ewa Kopacz – Minister Zdrowia oraz podsekretarze stanu z ministerstw: infrastruktury, środowiska, finansów, skarbu państwa i gospodarki.

 • 2009-11-19 Aktualności
  Aktualności

  Podyplomowe studia - dofinansowane w 80%

  Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie od 2.11 do 30.11 br. prowadzi rekrutację na studia podyplomowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
  Studia są dofinansowane w 80%. Obecnie trwa rekrutacja min. na Społeczną odpowiedzialność biznesu.

 • 2009-11-19 Aktualności
  Aktualności

  Warsztat: Euro dla przedsiębiorców, Rzeszów

  Euro dla przedsiębiorców – zapraszamy na wykłady, warsztaty i konsultacje indywidualne, Rzeszów, 3-4 grudnia 2009 r.

 • 2009-11-19 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja: XBRL jako narzędzie ułatwiające sprawozdawczość dla małych i średnich przedsiębiorstw

  Tematyka konferencji: Prezentacja oraz otwarcie dyskusji z zakresu najnowszych projektów realizujących postulat redukcji obciążenia związanego ze sprawozdawczością finansową.

  Dotychczasowe doświadczenia z innych krajów, gdzie do raportowania została zastosowana nowoczesna technologia XBRL, pokazują jak duże oszczędności ze sobą niesie implementacja innowacyjnych rozwiązań. • 2009-11-18 Aktualności
  Aktualności

  Podyplomowe studia - dofinansowane w 80%

 • 2009-11-18 Aktualności
  Aktualności

  Ocena procesu wdrażania Dyrektywy usługowej w państwach członkowskich UE

  Na niecałe dwa miesiące przed wejściem w życie dyrektywy 2006/123/WE (tzw. dyrektywy usługowej) dotyczącej świadczenia usług na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej 11 listopada br. odbyło się seminarium, na którym omawiano proces wdrażania odpowiednich przepisów w krajach członkowskich. Rozmawiano tez o oczekiwaniach dot. korzyści z przyjęcia dyrektywy. W spotkaniu tym, zorganizowanym przez Prezydencję Szwedzką, udział wzięli przedstawiciele Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej oraz eksperci zajmujący się wdrażaniem dyrektywy w krajach członkowskich.

 • 2009-11-18 Aktualności
  Aktualności

  Jak radzi sobie menedżer w trudnych czasach?

  Zakończyła się druga edycja badań polskiej kadry menedżerskiej w ramach programu Talent Club. Jak wykazał raport „Polski menedżer w dobie kryzysu”, menedżerowie obawiają się wpływu spowolnienia gospodarczego na swoją sytuację zawodową – utraty pracy oraz obniżenia poziomu zarobków. Są jednak skłonni do bardziej intensywnej pracy, jeśli to wpłynęłoby na poprawę sytuacji ich firmy. Pomimo braku przygotowania, polscy menedżerowie sprawnie zarządzają przedsiębiorstwami w tych trudnych dla gospodarki czasach.

 • 2009-11-18 Aktualności
  Aktualności

  10 wejściówek na konferencję Innowacyjność w Biznesie

  10 bezpłatnych wejściówek dla czlonków Lewiatana na konferencję Pulsu Biznesu: Innowacyjność w Bizesie. Zapraszamy 24 listopada o godz. 9.30 do Pałacu Kultury i Nauki.

 • 2009-11-18 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja: Inwestycja w multimedia - szansą na rozwój innowacji w Polsce

  Już tylko 5wejściówek na konferencję inaugurującą projekt Media 3.0 finansowany z PO IG działanie 3.1 ! Celem projektu koordynowanego przez Park Technologiczny-Miasteczko Multimedialne jest wspieranie pomysłowych i energicznych ludzi w tworzeniu innowacyjnych, przełomowych i rewolucyjnych technologii, w szczególności animacji i grafiki 3D, Internetu, e-learningu oraz technologii mobilnych oraz telekomunikacji.

 • 2009-11-18 Aktualności
  Aktualności

  Inwestujemy w nowe technologie! Startuje projekt Media 3.0

  Celem projektu Media 3.0 koordynowanego przez Park Technologiczny-Miasteczko Multimedialne jest wspieranie pomysłowych i energicznych ludzi w tworzeniu innowacyjnych, przełomowych i rewolucyjnych technologii, w szczególności animacji i grafiki 3D, Internetu, e-learningu oraz technologii mobilnych oraz telekomunikacji.