Kurs e-learningowy Ideas-To-Market, dotyczący wdrażania innowacji

Instytut Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Manchester Metropolitan University z Wielkiej Brytanii, zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym „Ideas-To-Market" dotyczącym wdrażania innowacji.

Kurs ten powstał dzięki współpracy partnerów projektu pt. „Stimulating Learning for Idea-to-Market (SLIM), w ramach programu „Leonardo da Vinci-Transfer of Innovation", finansowanego przez Unię Europejską. Kurs jest dostępny bezpłatnie w języku angielskim, polskim i chorwackim na platformie e-learningowej SGH: http://www.e-sgh.com/slim/ .

Kurs Ideas-To-Market skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru całej Unii Europejskiej. Szkolenie obejmuje cztery główne bloki tematyczne, każdy nich podzielony jest na pięć modułów. Te cztery bloki to:

  • BLOK 1: Zarządzanie innowacjami i własnością intelektualną
  • BLOK 2: Biznesplan nowego przedsięwzięcia
  • BLOK 3: Finansowanie własności intelektualnej i jej wycena
  • BLOK 4: Marketing i strategia rozwoju nowego produktu.

Rejestracja i dostęp do kursu możliwy jest poprzez adres: http://www.e-sgh.com/slim/?chl=pl .

Każdy zainteresowany tym szkoleniem powinien zarejestrować się na podanej stronie, a po otrzymaniu emaila aktywacyjnego (z loginem i hasłem tymczasowym), zalogować się i skorzystać z zamieszonych tam materiałów. Po zrealizowaniu szkolenia (lub wybranych jego elementów) możliwe będzie uzyskanie certyfikatu. Szkolenie jest bezpłatne.

Zachęcamy również do podzielenia się swoimi opiniami na temat kursu Ideas-To-Market poprzez udział w krótkiej ankiecie:

http://efmd.co1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_2uhy9Oo1hRBgnop&Q_JFE=0 .

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.