12. edycja programu Dzień przedsiębiorczości

Serdecznie zapraszamy Państwa Firmy do udziału w  12. edycji programu „Dzień przedsiębiorczości", która obędzie się 25 marca 2015 r.

Program po raz kolejny objął patronatem honorowym Prezydent RP Pan Bronisław Komorowski. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 440 tysięcy uczniów i tyle samo wolontariuszy z firm i instytucji z całej Polski.

Dzięki jednodniowym praktykom w firmach uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mają szansę przekonać się, czy ich wyobrażenia o wymarzonym zawodzie są prawdziwe i czy mają predyspozycje do wykonywania danej pracy.

Ideą projektu jest włączenie środowiska przedsiębiorców w edukację młodych ludzi oraz w praktyczny sposób przekazanie młodzieży aktualnej wiedzy o funkcjonowaniu na rynku pracy.

Dzięki wolontariatowi kompetencyjnemu, do którego zapraszamy w „Dniu przedsiębiorczości", macie Państwo szansę na zdobycie uznania dla osiągnięć firmy, zbudowanie dobrych relacji z lokalną społecznością, poznanie potencjalnych  pracowników i partnerów w biznesie, satysfakcję z pomocy młodym ludziom w podjęciu trafnej decyzji dotyczącej ich przyszłej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

To dzięki Państwa pomocy i wyrozumiałości młodzi ludzie będą mogli zweryfikować informacje o pracy na wymarzonym stanowisku. Zdobędą również wiedzę o tym, jakich kompetencji i wiadomości oczekuje się od kandydatów w danym zawodzie.

Pomóżmy młodym ludziom podjąć te ważne decyzje dotyczące ich przyszłości. Zapraszamy serdecznie do rejestracji stanowisk w bazie firm "Dnia przedsiębiorczości":

http://www.dzien-przedsiebiorczosci.junior.org.pl/firm.php?pg=create

Bardzo prosimy o rejestrację stanowisk do dnia 15 marca 2015 r. Rejestracja w terminie późniejszym może spowodować, że szkoły nie zdążą zapoznać się z ofertą firmy i jej wykorzystać.

Osobą kontaktową w sprawie zgłaszania firm jest:

Andrzej Pierchała

andrzej.pierchala@junior.org.pl

tel. 502 144 458