Kolejne spotkanie mediatorów

W dniach 2 i 3 marca br. odbyły się kolejne warsztaty pierwszej edycji szkoleń pt. "Techniki mediacyjne - szkolenie dla mediatorów".

Szkolenie prowadził  Piotr Nowaczyk, arbiter, adwokat, mediator, zakwalifikowany do służby dyplomatycznej i konsularnej; wpisany jako mediator i arbiter na listy ok. 50 najważniejszych międzynarodowych instytucji i sądów polubownych; członek rzeczywisty (fellow) Chartered Institute of Arbitrators w Londynie i Australian Centre for International Arbitration; dożywotni członek Indian Arbitration Council; ekspert WIPO, niezależny konsultant FIDIC. Czuliśmy się zaszczyceni, że mec. Nowaczyk znalazł czas i chciał podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami szkolenia organizowanego przez Konfederację Lewiatan.

Konfederacja Lewiatan będzie organizowała kolejne szkolenia w zakresie mediacji. O szczegółach będzie można przeczytać w zakładce: z http://konfederacjalewiatan.pl/mediacje.


Na zdjęciu uczestnicy szkolenia z mec. Nowaczykiem i dyrektorką Centrum Arbitrażu i Mediacji Małgorzatą Miszkin-Wojciechowską.