LBA partnerem merytorycznym MBA Start Up

Stowarzyszenie NetClub SGH organizuje projekt poświęcony tematyce zakładania własnej firmy.

MBA Start Up to cykl praktycznych warsztatów stworzonych na wzór struktury studiów MBA, które odbędą się na przełomie kwietnia i maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Forma zajęć zaprezentuje uczestnikom jak zdobytą wiedzę zaadaptować w prawdziwym biznesie. Jeden z warsztatów poprowadzi dr Jacek Adamski, szef projektu Lewiatan Business Angels.

Z pośród wszystkich studentów, którzy wezmą udział w testach rekrutacyjnych, zostanie wyłoniona grupa 50 osób.  Osoby te dowiedzą się krok po kroku, co należy zrobić, aby otworzyć własną praktykę, sklep, czy innowacyjny start-up.

Studenci będą też mieli okazję spotkać doświadczonych praktyków biznesu oraz nawiązać kontakt z osobami efektywnie prowadzącymi swoje start-upy. Każdy uczestnik programu otrzyma certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w programie oraz weźmie udział w uroczystej gali.

Rekrutacja rozpocznie się 13 marca i potrwa do 22 marca. Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/MBA-Start-Up/814429791970406 oraz stronie www.mbastartup.pl .