Rewizja polityki chrony zdrowia pracujących - badanie

W imieniu zespołu pracowników Zakładu Polityki Zdrowotnej Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, zwracamy się z prośbą o pomoc w realizacji projektu badawczego.

Głównym celem prowadzonego badania jest pozyskanie wiedzy na temat przesłanek, które skłaniają (bądź zniechęcają) pracodawców do inwestowania w zdrowie pracowników. Realizacja badania pomoże opracować wytyczne do ewentualnej, a wręcz koniecznej, rewizji prowadzonej w kraju polityki ochrony zdrowia pracujących. Propozycje zmian, jakie zostaną opracowane przez zespół badaczy będą wartościowe tylko wówczas, gdy wypłyną od odpowiednio licznej reprezentacji pracodawców, czyli osób którym w aktualnym stanie prawnym powierzono wiele zadań dotyczących zapewniania pracownikom profilaktycznej opieki zdrowotnej. Każda ze zgromadzonych odpowiedzi będzie dla nas bardzo ważna i - w kontekście nadania zmianom kierunku bardziej przyjaznego pracodawcom - niezmiernie użyteczna.

Zapraszamy do udziału w krótkim, anonimowym badaniu kwestionariuszowym. Dostęp do kwestionariusza można uzyskać klikając na poniższy link:

https://docs.google.com/forms/d/1u62ZdbKuurFyy2J-p-2OF_NWfTUCBq5kfwhdqavszgg/viewform

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Maciejem Dobrasem, Kierownikiem projektu, z Zakładu Polityki Zdrowotnej IMP w Łodzi, mdobras@imp.lodz.pl lub tel. 42 631 46 70.