Skuteczny Lider Małej Firmy - szkolenia dla MSP z rabatem, zgłoszenia do 30 października

FBA - Skuteczny Lider Małej Firmy (Family Business Academy) to jednosemestralne studium podyplomowe w zakresie zarządzania i przedsiębiorczości, adresowane do właścicieli i kadry zarządzającej sektora MŚP. Zajęcia (94 godziny) realizowane są w języku polskim w sesjach od piątku do soboty.

Celem programu FBA Skuteczny Lider Małej Firmy jest rozwój umiejętności menadżerskich osób zarządzających małymi firmami. Program zawiera wiedzę uwzględniającą specyfikę firm z sektora MŚP przekazaną przez ekspertów i praktyków. Szczególny nacisk kładziemy na strategiczne planowanie i rozwój umiejętności osobistych. Ważne jest również działanie networkingowe- dajemy uczestnikom szansę nawiązania wartościowych znajomości i skorzystania z platformy wymiany doświadczeń z absolwentami poprzednich edycji FBA jak również studiów MBA Szkoły. Program realizowany jest w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, która od ponad 20 lat kształci menedżerów we współpracy z renomowanymi szkołami europejskimi: HEC Paris, London Business School oraz NHH Bergen. Partnerami strategicznymi projektu są: Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Konfederacja Lewiatan.

Polecamy studia dla przedsiębiorców, przygotowano 4 miejsca z rabatem 50%. Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na czwartą edycję programu.

Semestralne studium w trybie weekendowym dla właścicieli i kadry zarządzającej firm z sektora MŚP.

Program zawiera wiedzę uwzględniającą specyfikę małych firm, przekazaną przez ekspertów i praktyków zajmujących się naukowo i zawodowo zarządzaniem oraz finansami małego biznesu.

Więcej o programie >>> http://www.biznes.edu.pl/fba

BROSZURA

Koszt udziału w programie to 5900 zł. Dla członków Konfederacji Lewiatan przewidziane zostały cztery miejsca w promocyjnej cenie 2950 zł.

Polecamy!