Spotkania z polskimi studentami w Cambridge - oferta dla firm

Polskie Stowarzyszenie Studenckie na Uniwersytecie w Cambridge (CU Polish Society) pragnie przedstawić nowy projekt networkingowo-biznesowy pod nazwą Next Step: Poland skierowany do polskich studentów najlepszych
uczelni w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicieli firm, instytucji naukowych i rządowych w Polsce. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim czynnego udziału oraz do zaangażowania się we współorganizację tego przedsięwzięcia.
CU Polish Society stanowi platformę dla wymiany myśli i rozwoju innowacyjnych rozwiązań poprzez integrację
Polonii reprezentującej szeroki wachlarz kierunków naukowych. Nasze stowarzyszenie zrzesza ponad 200
polskich studentów oraz pracowników naukowych Uniwersytetu w Cambridge. Jesteśmy zaangażowani w promocję polskiej kultury i tradycji oraz środowisk naukowych i biznesowych poprzez organizację licznych konferencji i spotkań. Nie ograniczamy się do działalności jedynie w Cambridge - aktywnie współpracujemy z polskimi stowarzyszeniami na innych uniwersytetach m.in. na Oksfordzie i LSE.

Chcielibyśmy, aby nasz nowy projekt Next Step: Poland, zaplanowany na styczeń 2015 roku, był okazją do spotkania między polskimi studentami Uniwersytetu w Cambridge oraz potencjalnymi pracodawcami Polaków uczących się w mieście nad rzeką Cam. Z roku na rok rośnie liczba członków CU Polish Society, którzy pragną zdobywać zawodowe doświadczenia w Polsce, zdając sobie sprawę z coraz to większych możliwości rozwoju kariery, wzrostu innowacyjności i prestiżu polskich firm i instytucji. Jednocześnie, informacje na temat szczegółowej oferty pracy w Polsce nie są łatwo dostępne, a brytyjskie centra kariery i rekrutingu szybciej docierają do najambitniejszych. Mamy nadzieję dać polskim studentom możliwość wykazania się wiedzą na najwyższym poziomie w świecie polskiego biznesu, nauki i administracji, a pracodawcom ułatwić dostęp do najlepszych pracowników.

Zapraszamy polskie firmy do wsparcia projektu. Szczegóły w broszurze.