Polish Swiss Innovation Day 2017

Ambasada Szwajcarii w Polsce oraz Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w Polish Swiss Innovation Day 2017. Będzie to już trzecia edycja forum dialogu w obszarze innowacji dla polskich, szwajcarskich, i nie tylko, ekspertów, przedstawicieli rządu, naukowców, przedsiębiorców oraz startupów.

Tegorocznym tematem przewodnim Polish Swiss Innovation Day będzie: How to shape a successful digital ecosystem? Wystąpienie wprowadzające do wydarzenia wygłosi Jovan Kurbalija, prezes DiploFoundation z Genewy. Jednym z głównych panelistów będzie natomiast minister cyfryzacji Anna Streżyńska.

Polish Swiss Innovation Day 2017 odbędzie się 23 maja 2017 r. o godz. 9.00-14:30 w Centrum Zarządzania Innowacją i Transferem Technologii (CZIiTT) na terenie campusu Politechniki Warszawskiej (Rektorska 4, Warszawa).

Dalsze szczegóły dotyczące wydarzenia znajda Państwo na stronie internetowej: www.psid2017.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o możliwie najszybsze potwierdzenie udziału: var.events@eda.admin.ch (by dokonać rejestracji, wystarczy krótka wiadomość mailowa z nazwiskami uczestników).