Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Davos – Warszawa 2015. Nowy kontekst globalny, nowe wyzwania dla Polski

2015-01-23

W dniach 21-24 stycznia 2015 r. odbędzie się coroczne Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. Przywódcy polityczni i liderzy światowego biznesu będą dyskutowali na temat głównych społecznych i ekonomicznych problemów świata. Forum w Davos jest dobrym pretekstem, by zastanowić się jak omawiane tam wyzwania globalne mają się do polskiego kontekstu. Omówimy również polskie wyzwania rozwojowe i prognozy na 2015 rok.

Dlatego Konfederacja Lewiatan - organizator Europejskiego Forum Nowych Idei (EFNI) - oraz ośrodek dialogu i analiz THINKTANK organizują wspólnie wydarzenie „Davos - Warszawa 2015. Nowy kontekst globalny, nowe wyzwania dla Polski".

Konferencja odbędzie się 23 stycznia 2015 r. w godz. 8.45-12.30 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w nowej, innowacyjnej formule krótkich rozmów z zaproszonymi politykami, ekonomistami, przedsiębiorcami i ekspertami (ok. 20 gości).

Konferencje płatna: 499 zł netto.
Uczestnictwo bezpłatne dla członków THINKTANK Society oraz uczestników 4 edycji EFNI.

Rejestracja wyłącznie poprzez stronę: http://mttp.pl/rejestracja/davos-warszawa-2015