Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich, Katowice

2015-01-29

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich.

Patronat honorowy nad seminarium objął Wojciech Saługa - Marszałek Województwa Śląskiego.

Seminarium odbędzie się w dniu 29 stycznia 2015 r., w godz.  11:00 -15.00, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego, Sala Kolumnowa, przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach.

Zaproszenie

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 26 stycznia 2015 r., tj. poniedziałek do godz. 12.00 na adres mailowy, Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22 518 87 47.