Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium nt. realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich, Rzeszów

2015-02-04

W imieniu reprezentatywnych organizacji pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związku Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacji Lewiatan, Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Rzemiosła Polskiego, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium partnerskim na temat realizacji zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich. 

Seminarium odbędzie się w dniu 4 lutego 2015 r., w godz.  11:00 -15.00, w Rzeszowie, w siedzibie  Urzędu Marszałkowskiego woj. podkarpackiego, ul. Ł. Cieplińskiego 4. 

Zaproszenie 

Agenda

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 30 stycznia 2015 r., tj. piątek do godz. 12.00 na adres mailowy, p. Ewy Bytniewskiej, Sekretarza Komitetu Koordynacyjnego, e.bytniewska@pracodawcyrp.pl, tel. 22/ 518 87 47.  W czasie spotkania chcielibyśmy m.in. podyskutować o oczekiwaniach administracji w stosunku do partnerów społecznych i oczekiwaniach partnerów społecznych w stosunku do administracji – w ramach dyskusji moderowanej zaplanowanej od godz. 12:30.

Tagi