Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Europejska ustawa o ochronie danych osobowych - jak przygotować się do zmian, Poznań

2015-11-03

Wielkopolski  Związek  Pracodawców Lewiatan, w ramach cyklicznych spotkań Członków WZPL, zaprasza do udziału w szkoleniu, które odbędzie się we wtorek 3 listopada br. w godz. od 17.00-19.00.

Temat spotkania: „Europejska ustawa o ochronie danych osobowych - jak przygotować się do zmian". 

Miejsce spotkania: siedziba Ferrodo Computer Sp. z o.o., ul. Jasielska 8 C, Poznań.

 

Istotne nowelizacje prawa unijnego, zwłaszcza zapowiadane przez Komisję Europejską rozporządzenie unijne w sprawie danych osobowych oraz rosnące zainteresowanie problematyką ochrony danych osobowych, rodzą duże zapotrzebowanie na aktualizację i pogłębienie wiedzy w tym temacie. Wychodząc naprzeciwko rosnącemu zainteresowaniu proponujemy spotkanie, na którym zostaną omówione m.in. takie tematy jak:

1. Nowelizacja Ustawy o Ochronie Danych Osobowych w Polsce - jakie zmiany po 1 stycznia 2015 roku?

2. Reforma ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej - aktualny stan prac.

3. Harmonogram i zakres wdrażania nowych przepisów o ochronie danych osobowych w Polsce w latach 2016-2018.

4. Istotne elementy procesu wdrażania Polityki Bezpieczeństwa   Informacji w przedsiębiorstwach, dokumentacja, administrowanie zasobami danych

5. Prowadzenie przez ABI rejestru zbiorów danych w praktyce. 

6. Pierwsze doświadczenia po kontroli przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych oraz opracowywaniu sprawozdań.

 

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres: asystent@wzp.org.pl  lub  telefonicznie  61 657 60 51.