Spotkanie Rady Różnorodności

2015-11-30

Zapraszamy na kolejne spotkanie Rady Różnorodności, które odbędzie się 30 listopada br. (poniedziałek) w godz. 13.30-16.30 w siedzibie Konfederacji Lewiatan (ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie).

Najbliższe spotkanie Rady Różnorodności będzie zamykać cykl tegorocznych spotkań Rady poświęconych kwestii zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. Tym razem chcemy się skupić na argumentach biznesowych przemawiających do osób decyzyjnych w firmach na rzecz zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. Będziemy zatem analizować korzyści biznesowe - zarówno te finansowe, jak i pozafinansowe - wynikające z posiadania wśród zatrudnionych pracowników/pracownic osób z niepełnosprawnościami. Liczymy, że uda nam się zidentyfikować praktyki i rozwiązania, które z powodzeniem mogą być wykorzystane przez osoby z działów HR w kontaktach z zarządzającymi wyższego szczebla.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu kierowane jest przede wszystkim do podmiotów biznesowych. Także i tym razem nie zabraknie reprezentacji administracji publicznej oraz organizacji aktywnie wspierających osoby z niepełnosprawnościami na rynku pracy.

Prosimy o potwierdzenie obecności do 26 listopada br. na adres mailowy: recepcja@konfederacjalewiatan.pl

W razie pytań związanych z Radą zapraszamy do kontaktu z opiekunką spotkania, tj. Agnieszką Sznajder (tel. 501 183 886, sznajder.agnieszka@gmail.com).