Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

VII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: Po co firmie nowoczesność? Technologia w biznesie

2015-11-18

Miejsce: Muzeum Historii Żydów Polskich, 18 listopada 2015  

 

VII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "Po co firmie nowoczesność? Technologia w biznesie"

Kolejna konferencja Sieci poświęcona będzie tematowi technologii w biznesie.

Prowadzenie tradycyjnej firmy można znacznie usprawnić i zoptymalizować poprzez wykorzystanie technologii, nowoczesnych aplikacji i technicznych rozwiązań.

Budowanie marki własnej i marki firmy, komunikacja z grupą docelową, poszerzenie rynków zbytu produktów i usług, sprzedaż, analiza zachowań klientów i konkurencji, skalowalność biznesu, to przykłady obszarów, w których technologia w biznesie ma ogromne zastosowanie.

Technologii nie trzeba się bać. Jest powszechna, coraz bardziej intuicyjna i często nie wymaga dużych nakładów finansowych. Jest ogólnodostępna jak woda w kranie i prąd w gniazdku.

Pokażemy przykłady tradycyjnych biznesów, które dzięki technologii zbudowały znaczną przewagę konkurencyjną.

Pokażemy także, że żeby prowadzić firmę stricte technologiczną nie zawsze trzeba mieć wykształcenie ścisłe.

O tym wszystkim będziemy mówić 18 listopada. 7 merytorycznych wykładów. Panel z przedsiębiorczymi kobietami i okazja do pogłębienia wiedzy w trakcie 3 seminariów.

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. To niezwykła okazja do spotkania 500 energetycznych kobiet, zdobycia inspiracji i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić rozwój firmy w oderwaniu od nowych technologii. Wykorzystajcie okazję do spotkania ekspertów, praktyków i naszych partnerów do poszerzenia wiedzy i oswojenia się z tym tematem.

Nie może Was tam zabraknąć. Zapraszamy!

Zapisy: https://viikonferencjaspk.evenea.pl/?source=Lewiatan