Warsztat UN Guiding Principles Reporting Framework

2015-11-12

Zapraszamy na warsztat "UN Guiding Principles Reporting Framework:

Putting the UN Guiding Principles on Business and Human Rights into practice."

12 listopada 2015 | Miejsce: Konfederacja Lewiatan, ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu oraz Shift zapraszają do udziału w warsztacie, którego celem jest przybliżenie przedstawiciel(k)om świata biznesu standardu wspierającego raportowanie informacji niefinansowych, tj. „Ram sprawozdawczości zgodnej z Wytycznymi ONZ dotyczącymi biznesu i praw człowieka", oraz ich praktycznego wykorzystania zarówno w procesie raportowania, jak i w celu poprawy komunikacji wewnętrznej oraz identyfikacji ryzyk biznesowych.

Warsztat prowadzony przez ekspertów Polskiego Instytutu Praw Człowieka i Biznesu oraz Shift wzbogacą także swoimi prezentacjami pan Kamil Wyszkowski, Representative & Director General Global Compact Poland oraz pan Dan Bross, Microsoft's Senior Director of Corporate Citizenship and Executive Director of the Microsoft Technology and Human Rights Center, który podzieli się z uczestnikami spotkania doświadczeniami firmy Microsoft z wykorzystania Ram sprawozdawczości podczas prac nad najnowszym Microsoft Citizenship Report.

Warsztat jest adresowany przede wszystkim do dyrektorów oraz managerów odpowiedzialnych za wdrażanie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw (CSR) i zrównoważonego rozwoju w firmie, compliance, disclosure oraz zarządzanie ryzykiem.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęły Global Compact Network Poland, Konfederacja Lewiatan oraz CSR Europe. Organizacja warsztatu oraz jego nieodpłatny charakter są możliwe dzięki hojnemu wsparciu Partnera Strategicznego - Microsoft. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal odpowiedzialnybiznes.pl.

Szczegółowe informacje, w tym wstępny program warsztatu oraz informacje dotyczące procesu rekrutacji znajdują się na stronie Polskiego Instytutu Praw Człowieka i Biznesu oraz w broszurze promującej wydarzenie.

Liczba miejsc ograniczona (max. 25 osób). Warsztat będzie prowadzony wyłącznie w języku angielskim.

ULOTKA

To find out more about the event and to register interest, please contact:

Beata Faracik, Polish Institute for Human Rights and Business,

E: beata.faracik@pihrb.org; M: +48 503 111 721