Wybrane zagadnienia związane z rozliczaniem czasu pracy, Poznań

2015-11-17

Wielkopolski  Związek  Pracodawców Lewiatan, w ramach cyklicznych spotkań Członków WZP Lewiatan, zaprasza do udziału w spotkaniu, które odbędzie się we wtorek 17 listopada br. w godz. od 17.00- 19.00, w siedzibie WZP Lewiatan, ul. Grunwaldzka 104, lok. 216.

Temat spotkania: „Wybrane zagadnienia związane z rozliczaniem czasu pracy" przedstawi r. pr. Michał Szuszczyński z SZUSZCZYŃSKI Kancelaria Prawa Pracy, Ekspert WZP Lewiatan.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres: asystent@wzp.org.pl  lub  telefonicznie  61 657 60 51.