Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Davos – Warszawa 2016. Nowy kontekst globalny, nowe wyzwania dla Polski

2016-01-22

Davos - Warszawa 2016. Nowy kontekst globalny, nowe wyzwania dla Polski.22 stycznia 2016 r., godz. 8:00-11:00, Dom Handlowy Vitkac - Restauracja Concept 13, ul. Bracka 9, Warszawa.

W dniach 20-23 stycznia 2016 r. odbędzie się coroczne Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. Przywódcy polityczni i liderzy światowego biznesu będą dyskutowali na temat głównych społecznych i ekonomicznych problemów świata.
Forum w Davos jest dobrym pretekstem, by zastanowić się nad globalnymi i polskimi wyzwaniami rozwoju. Dlatego już po raz drugi Europejskie Forum Nowych Idei oraz ośrodek dialogu i analiz THINKTANK organizują wspólnie wydarzenie „Davos - Warszawa 2016. Nowy kontekst globalny, nowe wyzwania dla Polski". Chcemy skorzystać z okazji, jaką stwarza Światowe Forum Ekonomiczne, by ożywić dyskusję o polskich wyzwaniach, przypominając wnioski i rekomendacje z sopockiego EFNI oraz komentując wątki kluczowych dyskusji podejmowanych w Davos.

Konferencja odbędzie się 22 stycznia 2016 r. w godz. 8:00 - 11:00 w Restauracji Concept 13 (Dom Handlowy Vitkac, ul. Bracka 9, Warszawa) w innowacyjnej formule krótkich 10 minutowych rozmów z zaproszonymi politykami, ekonomistami, przedsiębiorcami i ekspertami. Z każdym z gości będziemy rozmawiali o wąskim obszarze wyzwań rozwojowych, politycznych, gospodarczych lub społecznych.

Partnerem wydarzenia jest Microsoft Polska.

Goście konferencji:
• Katarzyna Kacperczyk, wiceminister MSZ
• Dariusz Piotrowski, Dyrektor Sprzedaży do Klientów Enterprise, Microsoft
• Witold Dzielski, Dyrektor Biura Spraw Zagranicznych w Kancelarii Prezydenta RP
Ignacy Morawski, Główny Ekonomista, Biz Bank.
• Renata Szczęch, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
• Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan, wiceprezydent BUSINESSEUROPE

Konfederacja Lewiatan