Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

#APRAN Europejski okrągły stół w sprawie łączności z Azją

2017-09-12

BusinessEurope, federacja pracodawców europejskich, w skład której wchodzi Konfederacja Lewiatan, we współpracy z Europejską Służbą Działań Zewnętrznych (EEAS) i Clingdael (holenderskim instytutem spraw międzynarodowych) organizują 12 września w Brukseli w siedzibie BusinessEurope (Avenue de Cortenbergh 168) seminarium dotyczące łączności.

Łączność jest kluczowym zagadnieniem w relacjach biznesowych między firmami unijnymi i chińskimi (oraz azjatyckimi), szczególnie jeśli wziąć pod uwagę chińską inicjatywę Jeden pas, Jedna droga (one belt, one road). Seminarium będzie wydarzeniem otwierającym serię okrągłych stołów organizowanych przez unijnych pracodawców oraz instytucje europejskie i chińskie.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania relacji z urzędnikami unijnymi, przedstawicielami administracji chińskiej, tajwańskiej i hongkońskiej a także przedsiębiorcami prowadzącymi wymianę handlową z krajami Azji. W seminarium udział wezmą także przedstawiciele Komisji Europejskiej.

PROGRAM I ZAPROSZENIE

Zachęcamy firmy członkowskie do udziału w tym wydarzeniu, udział jest bezpłatny. Dojazd i zakwaterowanie w Brukseli we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane spotkaniem w Brukseli prosimy o kontakt z:

Tagi