Europejskie Forum Nowych Idei 2021

Rejestracja http://ikongr.es/c/cspwcImF
Jubileuszowa X edycja
Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie

Zapraszamy Państwa do rezerwacji terminu na najbliższą edycję EFNI: 20-22 października.

Wątkiem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest ODBUDOWA - w kontekście gospodarczym, społecznym i międzynarodowym. Będziemy pytać o to #CoBędzieJutro, o świat po pandemii, a także o technologiczne i ekologiczne wyzwania przed jakimi stoi Polska i Europa.

EFNI 2021 będzie też miejscem spotkań GOSPODARCZEGO TRÓJKĄTA WEIMARSKIEGO, z udziałem przedstawicieli federacji niemieckiej (BDI) i francuskiej (MEDEF) oraz firm i administracji.

Wśród spodziewanych gości są m.in.:

• Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Ministrów, minister Rozwoju, Pracy i Technologii
  • Peter Altmaier, minister Gospodarki i Energii Niemiec
  • Bruno Le Maire, minister Gospodarki i Finansów Francji
  • Siegfried Russwurm, prezydent Federacji Przemysłu Niemieckiego - BDI

***

Europejskie Forum Nowych Idei (EFNI) jest jedną z największych międzynarodowych konferencji biznesowych w Europie Środkowej. Forum jest organizowane od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BusinessEurope, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami. Ideą konferencji jest wypracowanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Co roku gości ponad 1200 uczestników, 200 panelistów z całego świata. Trzy dni inspirujących spotkań.

Więcej informacji oraz program tegorocznej edycji dostępne będą już wkrótce na efni.pl

Aktualne ceny i akredytacje: http://ikongr.es/c/cspwcImF