Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Business Market - wydarzenie online, dzięki któremu wzmocnisz biznes po pandemii

Termin 20 maja 2021, godz. 10:00
Rejestracja www.businessmarket.com.pl


 

Konferencja wspierającą biznes po pandemii - Business Market

20 Maja 2021, 10:00-18:00 (Czwartek)

online

 

I edycja konferencji Business Market odbędzie się już 20 maja, a tematem przewodnim będzie "Wychodzenie z kryzysu".

  • Podczas 13 wystąpień znanych i cenionych Prelegentów wystąpią m.in. Olga Kozierowska, Greg Albrecht, Wojciech Herra, dr Maciej Kawecki, Oliwia Bosomtwe, Wojciech Ławniczak, Agnieszka Wnuk
  • poruszymy najważniejsze tematy dla biznesu - marketing, sprzedaż, technologia, finanse, strategia, przywództwo i rozwój.

Business Market to marka mentor, która swoją działalność dedykuje ludziom prowadzącym i planującym własne biznesy, ale również tym, którzy chcą rozwijać najważniejsze kompetencje XXI wieku. Chcemy dzielić się z nimi wiedzą i doświadczeniem online i offline.


Inicjatywa powstała z połączenia misji Fundacji Think!, która od 2007 skutecznie wspiera wszechstronny rozwój zawodowych i społecznych kompetencji XXI wieku wśród osób młodych i dorosłych, oraz zaangażowania cenionych ekspertów i praktyków biznesu.

Chcemy łączyć ze sobą ludzi przedsiębiorczych, wierzących w swoje siły i działania oraz tych, którzy chcą się aktywnie rozwijać zawodowo. Ludzi, których pomysły i inicjatywy przyczyniają się do rozwoju gospodarki oraz poprawy komfortu i jakości życia nas wszystkich.

Pierwsza część wydarzenia to wystąpienia dedykowane zagadnieniom dotyczących kluczowych obszarów biznesu w czasie pandemii, druga to rozmowy o narzędziach pracy wykorzystywanych w działalności biznesowej. Przez cały dzień odbywa się również networking, gdzie uczestnicy Business Market spotkają się z ekspertami w dedykowanych pokojach online.

 

Konfederacja Lewiatan jest Partnerem Merytorycznym konferencji

Z tego tytułu mamy dla Państwa specjalny kod promocyjny, obniżający cenę biletu o 70% do kwoty 30 zł - bilet standard i 45 zł - bilet premium.

Jak skorzystać?

Wystarczy wejść na stronę www.businessmarket.com.pl, a po wskazaniu liczba biletów wybrać "kod promocyjny" i wpisać LEWIATAN

Tagi