Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 • A
 • A
 • A

e-Akademia Lewiatana: Edukacja w Plenerze w rozwoju kadry przedsiębiorstw – Model Edynburski w praktyce

Termin 24 czerwca 2021, godz. 10:00-12:00
Rejestracja http://ikongr.es/c/mInEzgct


 

Jak wykorzystać model Edukacji w Plenerze w odniesieniu do konkretnej grupy pracowników - kadry kierowniczej przedsiębiorstwa?

Podczas szkolenia, eksperci Centrum Innowacyjnej Edukacji, przedstawią etapy pracy z zespołem firmy w oparciu o metodę Edukacji w Plenerze: diagnozę potrzeb, wzmocnienie kompetencji miękkich oraz przeprowadzenie ewaluacji.

W szczególności zwrócą uwagę na to jak wykorzystać metodę w celu polepszania integracji zespołu, rozwoju kompetencji, pobudzenia kreatywności i otwarcia na zmiany, zwiększenia zaufania w sytuacjach kryzysowych.

 

PROGRAM

Zakres tematyczny webinarium:

 1. Diagnoza potrzeb:
  • Po co nam diagnoza?
  • Kto powinien przeprowadzać diagnozę?
  • Prawidłowy dobór elementów diagnozy w zależności od grupy docelowej?
  • Jak skutecznie przeprowadzić diagnozę?
 2. Wzmocnienie kompetencji miękkich:
  • Wykorzystanie metody w celu integracji zespołu
  • Otwarcie na zmiany
  • Praca w sytuacjach kryzysowych
 3. Ewaluacja

Centrum Innowacyjnej Edukacji (w skrócie CIE) powstało w 2015 r. celem tworzenia i promowania innowacji społecznych, w szczególności edukacyjnych. Fundacja koncentruje swoje działania na rozwoju kompetencji miękkich, które z natury rzeczy posiada każdy z nas. Mimo iż pracodawcy od dawna wskazują, że są one niezbędne na każdym stanowisku pracy, to polski system edukacji wciąż pomija je w podstawie programowej.
Od 2018 roku z sukcesem wdraża w Polsce model Outdoor Learningu, opracowany przez Uniwersytet Edynburski, który jest jednym z głównych partnerów fundacji.


Szczegóły organizacyjne
• Potwierdzeniem udanej rejestacji jest otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację; w wypadku braku takiego maila, prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia Państwa rejestracji.
• Dzień przed wydarzeniem lub rano w dniu wydarzenia, otrzymają Państwo unikalny link do zalogowania się na stronie webinarium.
• Aby uniknąć braku maili dotyczących wydarzenia, prosimy o zwrócenie uwagi na literówki w adresie e-mail wpisywanym w formularzu rejestracyjnym, sprawdzanie folderu SPAM, zostawienie bezpośredniego kontaktu telefonicznego w formularzu rejestracyjnym, sprawdzenie polityki działów IT w kwestii filtrów SPAM serwerów pocztowych i zaufanych nadawców poczty przychodzącej.
• Webinarium odbywa się on-line za pomocą platformy ClickMeeting.
• Wszystkie informacje o technicznych aspektach webinarium znajdą Państwo na stronie rejestracji.
• W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.
• Uczestnicy otrzymają wszystkie materiały merytoryczne po webinarium.


PROWADZĄCY

Jorge Gimeno - Odpowiedzialny za relacje instytucjonalne w CIE. Założyciel AtlandConsulting - firmy, która doradza instytucjom publicznym i prywatnym w sprawach europejskich i stosunków międzynarodowych. Specjalizuje się w projektach innowacji społecznych.Członek zarządu Center for Innovative Education i współzałożyciel New Education Forum. W swojej długiej karierze stworzył publiczne konsorcja prywatne w ponad 8 krajach w dziedzinie kultury, przedsiębiorczości społecznej, gastronomii i edukacji. Odpowiada za generowanie pomysłów na projekty i relacje instytucjonalne Atland Consulting. Był moderatorem i prelegentem na ponad 30 konferencjach w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii i Polsce. Miłośnik gór, zwierząt i dobrej kuchni.

Krzysztof Świerk - Prezes Zarządu Promet Trans sp. z o.o., Dyrektor ds. Edukacji i kompetencji w sektorze motoryzacyjnym Polskiej Izby Motoryzacji, Główny specjalista ds. współpracy z pracodawcami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, członek Rady Sektorowej ds. Kompetencji w Przemyśle Motoryzacyjnym z uwzględnieniem Elektromobilności. W przeszłości wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich, kierownik szkolenia praktycznego, autor i koordynator międzynarodowych projektów w zakresie podnoszenia jakości kształcenia i szkolenia zawodowego, a także wsparcia uczniów z małych miejscowości w aktywizowaniu ich na rynku pracy. Inicjator działań z zakresu rozwoju kwalifikacji rynkowych oraz dodatkowych umiejętności zawodowych dostosowanych do potrzeb rynku pracy. Inicjator budowy Centrum Kwalifikacji we współpracy z ogólnopolskimi organizacjami pracodawców oraz pierwszego w Europie akredytowanego Centrum Rolnictwa Precyzyjnego. Ekspert wiodący i merytoryczny wielu projektów przy MEN, ORE, KOWEZIU. Ekspert w zakresie walidacji i weryfikacji kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Dariusz Wawrzenicki - Coach Główny Centrum Innowacyjnej Edukacji.Psycholog, absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doktorant Polskiej Akademii Nauk. Wykładowca Podyplomowych Studiów Trenerów Grupowych SWPS. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Teampartners.pl.
Trener biznesu w obszarach: umiejętności managerskie, motywacja, zarządzanie sprzedażą, negocjacje, komunikacja interpersonalna.

Anna Wicha - Związana z Adecco od ponad 20 lat. W 2008 r. objęła stanowisko dyrektora generalnego. W latach 2010-2011 i 2014-15 odpowiadała także równolegle za całokształt działań strategicznych Adecco w Rumunii. Od 2010 r. pełni funkcję prezesa zarządu Polskiego Forum HR. Przez 8 lat była członkiem zarządu WEC World Employment Confederation - organizacji reprezentującej agencje zatrudnienia w Europie. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową oraz Institute of Management Development w Lozannie. W 2014 roku zdobyła tytuł Businesswoman of the Year w plebiscycie „Sukces pisany Szminką". W 2015 i 2016 roku znalazła się na prestiżowych listach Staffing Industry Analysts' Global Power 100 Women in Staffing i Women in Staffing The International 50 - czyli w gronie 100 i 50 najbardziej wpływowych kobiet branży rekrutacyjnej na świecie. W 2017 r. uplasowała się w pierwszej dziesiątce Rankingu 100 Kobiet Biznesu publikowanym przez Puls Biznesu. Przez Magazyn „Osobowości i Sukcesy" oraz laureatów poprzednich VII edycji została nagrodzona tytułem Człowiek Sukcesu 2019. Jest członkiem Rady Polskiego Komitetu Olimpijskiego.