Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

e-Akademia Lewiatana: Digital CFO – Jak suchą nogą wejść do chmury? Na co zwrócić uwagę

Termin 23 czerwca 2021, godz.: 11:00-12:00
Rejestracja http://ikongr.es/c/psfnrqEh


 

Pandemia COVID-19 przyśpieszyła wdrażanie usług chmurowych w firmach. Mówi się wręcz, że transformacja cyfrowa bez chmury staje się niemożliwa. Niewątpliwie chmura daje impuls do innowacyjnych zmian, a dzięki niej najbardziej zaawansowane technologie stają się dostępne dla wielu firm. Transformacja chmurowa nie jest prosta i wymaga szerokich kompetencji z wielu obszarów.

O tym, jak budować przewagę konkurencyjną dzięki migracji do chmury oraz jak skutecznie
ją przeprowadzić opowiedzą eksperci KPMG na co dzień zajmujący się transformacją cyfrową:

• Grzegorz Cimochowski, Partner, Head of Business Advisory, KPMG in Poland
• Andrzej Gibas, Partner Associate, Business Advisory Head of Markets, KPMG in Poland
• Michał Kurek, Partner, Head of Cybersecurity, KPMG in Poland and CEE
• Krzysztof Radziwon, Partner, Head of Dynamics Practice, KPMG in Poland

 

PROGRAM

• Jak wygląda stopień adopcji chmury obliczeniowej w Polsce i jakie są perspektywy na przyszłość?
• Dlaczego chmura? Perspektywa klienta oraz IT.
• Jak zapewnić cyberbezpieczeństwo transformacji do chmury?

Digital CFO to nowa inicjatywa KPMG ukierunkowana na kompleksowe wsparcie szefów działów finansowych i ich organizacji w cyfrowej transformacji. W ramach Digital CFO dzielimy się wiedzą i sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi. Staramy się odpowiedzieć na te wyzwania, które utrudniają przejście do cyfrowej rzeczywistości i pełnego wykorzystania możliwości, jakie ona stwarza. Więcej informacji na kpmg.pl.Szczegóły organizacyjne

• Potwierdzeniem udanej rejestracji jest otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację; w przypadku braku takiego maila, prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia Państwa rejestracji.
• Dzień przed wydarzeniem lub rano w dniu wydarzenia, otrzymają Państwo unikalny link do zalogowania się na stronie webinarium.
• Aby uniknąć braku maili dotyczących wydarzenia, prosimy o zwrócenie uwagi na literówki w adresie mailowym wpisywanym w formularzu rejestracyjnym, sprawdzanie folderu SPAM, zostawienie bezpośredniego kontaktu telefonicznego w formularzu rejestracyjnym, sprawdzenie polityki działów IT w kwestii filtrów SPAM serwerów pocztowych i zaufanych nadawców poczty przychodzącej.
• Webinarium odbywa się on-line za pomocą platformy ClickMeeting.
• Wszystkie informacje o technicznych aspektach webinarium znajdą Państwo na stronie rejestracji.
• W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.
• Uczestnicy otrzymają wszystkie materiały merytoryczne po webinarium.

 

PROWADZĄCY

Grzegorz Cimochowski, Partner, Head of Business Advisory, KPMG in Poland
Posiada 25 lat doświadczenia w branży usług profesjonalnych i w sektorze finansowym. Zarządzał obszarami doradztwa strategicznego i doradzał globalnym instytucjom finansowym w międzynarodowych firmach doradczych (BCG, Deloitte, KPMG). Specjalizuje się w zakresie strategii i cyfrowej transformacji. W KPMG kieruje Departamentem Doradztwa Biznesowego.

Andrzej Gibas, Partner Associate, Business Advisory Head of Markets, KPMG in Poland
Posiada ponad 25 lat doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w największych globalnych spółkach z branży IT. Ma duże doświadczenie we współpracy z sektorem finansowym, IT, detalicznym i szeroko rozumianą branżą produkcyjną. Przedsiębiorstwa z tych branż wspierał w realizacji projektów IT, ze szczególnym uwzględnieniem migracji do chmury obliczeniowej. W Dziale Business Advisory pełni funkcję Head of Markets odpowiadając za sprzedaż usług z zakresu transformacji cyfrowej i wspierając działania KPMG w obszarze doradztwa technologicznego.

Michał Kurek, Partner, Head of Cybersecurity, KPMG in Poland and CEE
Posiada blisko 20-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem konsultantów i inżynierów bezpieczeństwa, z którym przeprowadził kilkaset projektów dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jego specjalizacją jest bezpieczeństwo sieciowe oraz aplikacyjne. Doradza w bezpiecznej transformacji do chmury. Lider polskiego oddziału OWASP oraz aktywny członek organizacji ISSA i ISACA. Dodatkowo pełni rolę mentora SANS Institute w zakresie bezpieczeństwa aplikacji. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się jako prelegent na polskich i międzynarodowych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu oraz jako wykładowca na kilku kierunkach studiów podyplomowych w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Krzysztof Radziwon, Partner, Head of Dynamics Practice, KPMG in Poland

Do KPMG dołączył w 1998 r. Posiada ponad 20 lat różnorodnego doświadczenia w zakresie analizy systemów informatycznych, optymalizacji procesów oraz doradztwa w zakresie narzędzi analitycznych i transakcyjnych. Koncentruje się na usługach związanych z cyfrową transformacją, w szczególności projektowaniu i wkrażaniu systemów transakcyjnych i platform analitycznych oraz automatyzacji procesów analizy danych i raportowania, włączając tematykę data driven company. Na warstwie biznesowej zajmuje się problematyką związaną z obszarem finansów oraz relacjami z klientami.Krzysztof pracował dla spółek z sektorów farmaceutycznego, przedsiębiorstw z szeroko rozumianego sektora przemysłowego, telekomunikacyjnego oraz sektora usług finansowych.


W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:
Grażyna Mazurek
Konfederacja Lewiatan
e-mail:gmazurek@konfederacjalewiatan.pl
tel. 22 55 99 940

Tagi