Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 • A
 • A
 • A

e-Akademia Lewiatana: Problemy z płynnością - narzędzia i rozwiązania

Termin 5 sierpnia 2021, godz. 10:00 - 12:00
Rejestracja

http://ikongr.es/c/wHombwcd


 

Zapraszamy na praktyczne warsztaty dedykowane osobom zarządzającym przedsiębiorstwami, w ramach których omówione będą symptomy wskazujące na możliwe problemy płynnościowe. W oparciu o konkretne przypadki i doświadczenia firm, dowiedzą się Państwo jakie są możliwe rozwiązania w takiej sytuacji.

Spotkanie poprowadzi p. Marta Romańska, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Podczas webinaru powie kiedy i jak reagować na niepokojące sygnały oraz przedstawi skuteczne działania naprawcze.

Ze szkolenia wyjdą Państwo z praktyczną wiedzą w zakresie dostępnych narzędzi w sytuacji rosnących zobowiązań i spadających przychodów.

 

Zakres tematyczny webinarium: 

 • Symptomy pogarszającej się płynności
 • Kiedy i jak reagować ?
 • Analiza sytuacji w oparciu o case studies
 • Możliwe działania naprawcze i wachlarz korzyści
 • Jak dobrać odpowiednie narzędzie do sytuacji firmy - case studies

 

FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k. to kancelaria prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, w prawie spółek, w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym oraz w prawie karnym. Kancelarię tworzy  zespół specjalistów posiadających szeroki wachlarz kompetencji, silnie angażujących się zarówno w bieżącą obsługę Klientów, jak i w prowadzenie trudnych i skomplikowanych spraw. Blisko 70 prawników gwarantuje kompleksową obsługę prawną i zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Lider w obszarze restrukturyzacji przedsiębiorstw.             

          

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

 • Potwierdzeniem udanej rejestracji jest otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację; w wypadku braku takiego maila, prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia Państwa rejestracji.
 • Dzień przed wydarzeniem lub rano w dniu wydarzenia, otrzymają Państwo unikalny link do zalogowania się na stronie webinarium.
 • Aby uniknąć braku maili dotyczących wydarzenia, prosimy o zwrócenie uwagi na literówki w adresie e-mail wpisywanym w formularzu rejestracyjnym, sprawdzanie folderu SPAM, zostawienie bezpośredniego kontaktu telefonicznego w formularzu rejestracyjnym, sprawdzenie polityki działów IT w kwestii filtrów SPAM serwerów pocztowych i zaufanych nadawców poczty przychodzącej.
 • Webinarium odbywa się on-line za pomocą platformy ClickMeeting.
 • Wszystkie informacje o technicznych aspektach webinarium znajdą Państwo na stronie rejestracji.
 • W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.
 • Uczestnicy otrzymają wszystkie materiały merytoryczne po webinarium.    

 

PROWADZĄCA

r. pr. Marta Romańska
radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Z wielkim zaangażowaniem pomaga mikro, małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w przeprowadzeniu działań naprawczych zmierzających do polepszenia i umocnienia ich pozycji na rynku. Przyświeca jej myśl, że restrukturyzacja zakończona sukcesem to nowy początek.

Apl. radcowski Piotr Kempiński
Prawnik, który posiada spore doświadczenie w prowadzeniu dużych i skomplikowanych postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. W kręgu jego zainteresowań znajduje się również prawo spółek handlowych oraz prawo rynku kapitałowego. Jest również pasjonatem historii i teorii ekonomii.

 

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:
Grażyna Mazurek
Konfederacja Lewiatan
e-mail:gmazurek@konfederacjalewiatan.pl
tel. +48 22 55 99 940

Tagi