Seminarium: Obowiązki przedsiębiorstw wynikające z rozporządzeń REACH i CLP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ostatnim przed przerwą wakacyjną seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Obowiązki przedsiębiorstw wynikające z rozporządzeń REACH i CLP", organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. Seminarium odbędzie się 27 czerwca 2012 r. (środa) w Centrum Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Biznesu w Warszawie, ul. Sienna 73 w godz. 10:30-14:30. Uczestnictwo przedsiębiorców w seminarium jest bezpłatne.

Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy nadsyłać do dnia 25 czerwca 2012 r. br., e-mailem na adres: seminaria_een@parp.gov.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faksem (022 432 70 46).
Informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników seminarium w przypadku dużej liczby zgłoszeń. PARP bezzwłocznie potwierdzi przyjęcie zgłoszenia na seminarium drogą mailową na adres podany przez uczestnika.

Więcej informacji