Konferencja: Przyszłość dialogu regionalnego w Polsce – problemy i wyzwania

Z przyjemnością informuję o możliwości udziału w konferencji pt. „Przyszłość dialogu regionalnego w Polsce - problemy i wyzwania", która odbędzie się 2 czerwca 2011 r., w godz.: 13.00 - 17:30, w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, pl. Bankowy 3/5, sala 169 (wejście B, I piętro).

 

Konferencja inauguruje półtoraroczny projekt realizowany przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza wraz z Wojewodą Mazowieckim, zatytułowany AKADEMIA ROZWOJU I WSPÓŁPRACY WOJEWÓDZKICH KOMISJI DIALOGU SPOŁECZNEGO. W przygotowaniu i realizacji programu aktywnie uczestniczą biura WKDS oraz organizacje pracodawców skonfederowane w PKPP Lewiatan (oprócz ZPWiM także z Kielc i Bydgoszczy). Przedsięwzięcie to jest unikatowe w skali całego kraju - jako jedyne w całości dotyczy profesjonalizacji WKDS - drugiej obok Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych instytucji dialogu społecznego mającej umocowanie ustawowe. Przedsięwzięcie ma również komponent ogólnopolski - promocyjny, adresowany do opinii publicznej. Wypracowane w projekcie rekomendacje i dobre praktyki mają służyć wszystkim szesnastu WKDS.

 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o kontakt z Panią Anna Karpińską z ZPWiM ( anna.karpinska@zpwim.pl ; tel.: +48 784 004 007)

 

 

PROGRAM