XI Ogólnopolskie Forum Prawa Pracy

Już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w XI Ogólnopolskim Forum Prawa Pracy pt. "Błędy pracodawców i ich konsekwencje w aspekcie stosowania nowych przepisów prawa pracy", które odbędzie się w dniach 14- 15 czerwca 2011 r.

Celem Forum jest przekazanie aktualnej wiedzy dotyczącej błędów popełnianych przez pracodawców w obszarze prawa pracy i ich konsekwencji w aspekcie stosowania nowych przepisów.

Główne tematy, które będą omawiane:
• praktyczne aspekty kontroli Państwowej Inspekcji Pracy z uwzględnieniem nowelizacji przepisów,
• charakterystyka nowych przepisów dotyczących wystawiania świadectw pracy,
• praktycznych problemów związanych z umowami terminowymi w kontekście funkcjonowania tzw. ustawy antykryzysowej do końca 2011 roku oraz
• prawnych aspektów restrukturyzacji zatrudnienia ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych zwolnień z przyczyn leżących po stronie pracodawców.
Odbywające się już po raz XI Forum cieszy się renomą i uznaniem wśród uczestników ze względu na aktualność prezentowanych tematów, możliwość konsultacji z najlepszymi ekspertami na rynku oraz kontekst praktyczny i teoretyczny przedstawianych zagadnień. Konferencja to również doskonała okazja do wymiany wiedzy i opinii z przedstawicielami innych przedsiębiorstw.
SEKA i Nowoczesna Firma zapraszają do poznania pełnego programu konferencji i warsztatu w ramach projektu na stronie www.forumprawapracy.nf.pl

PROGRAM FORUM

Zapraszamy do kontaktu:
SEKA S.A.
ul. Paca 37
04-386 Warszawa
Katarzyna Wnękowska - 22 517 88 21 - katarzyna.wnekowska@seka.pl