Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2011-05-11 Konferencje

  Majowe warsztaty podatkowe w Poznaniu

 • 2011-05-10 Konferencje

  Obrady Okrągłego Stołu "Współpraca sektora B+R z MŚP - analiza programów wsparcia w Europie"

  Serdecznie zapraszamy do udziału w obradach „Okrągłego Stołu - Współpraca sektora B+R z MŚP - analiza programów wsparcia w Europie", który odbędzie się 19 maja 2011 r. w Gliwicach, z udziałem przedstawicieli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, małych i średnich przedsiębiorstw oraz Instytucji Otoczenia Biznesu.

 • 2011-04-15 Konferencje

  Europejski Kongres Finansowy w Sopocie

  PKPP Lewiatan ma zaszczyt zaprosić na Europejski Kongres Finansowy, organizowany przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową, który odbędzie się 26 - 27 maja 2011 w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie.

 • 2011-04-13 Konferencje

  Konferencja: Twój czas, Twój Kapitał - Katowice

  Jednym z najważniejszych czynników rozwoju przedsiębiorstw jest ich zdolność do stałej zmiany, do wykorzystywania szans, które tworzy rynek i wpływania na jego kształt w kontekście aktualnych wyzwań dla biznesu oraz obecnych realiów gospodarczych. Kryzys finansowy udowodnił, że w trudnych czasach receptą na dalszy rozwój i wzmocnienie pozycji rynkowej jest dokonywanie inwestycji w innowacje.

 • 2011-04-05 Konferencje

  III Europejski Kongres Gospodarczy, Katowice

  Europejski Kongres Gospodarczy 2011 (EEC - European Economic Congress) to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej. Przez trzy dni Katowice stają się miejscem debaty kilkuset prelegentów: osobistości świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii.

 • 2011-03-25 Konferencje

  Konferencja: Innowacyjne sposoby rozwoju przedsiębiorstw. O krok przed innymi - innowacje wspierające sektor MŚP

  Redakcja „Rzeczpospolita" oraz „GG Parkiet" zapraszają na konferencję „Innowacyjne sposoby rozwoju przedsiębiorstw. O krok przed innymi - innowacje wspierające sektor MŚP" pod honorowym patronatem PKPP Lewiatan.

 • 2011-03-24 Konferencje

  V Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego

  Sekcja Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na V Ogólnopolską Konferencję Prawa Podatkowego „Aktualne problemy prawa podatkowego - teoria, praktyka, orzecznictwo", która odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia 2011 r. w Auli Zespołu Dydaktyczno - Bibliotecznego Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Sali Wystawowej Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. PKPP Lewiatan objęła konferencję patronatem.

 • 2011-03-18 Konferencje

  Aktywizacja zawodowa - nowe spojrzenie

  Jednym z priorytetów strategii „Europa 2020" jest rozwój gospodarki o wysokim poziomie zatrudnienia. Główne cele, jakie stawia Komisja Europejska to zwiększenie wskaźnika zatrudnienia osób w wieku 20-64 lata do 75%.

 • 2011-03-14 Konferencje

  Międzynarodowy Kongres MBA

  Kongres MBA to jedyna i największa w Polsce inicjatywa integrująca środowisko MBA (Master of Business Administration). Jego celem jest stworzenie warunków do wymiany doświadczeń w dziedzinie zarządzania, kształtowanie dobrych praktyk biznesowych, oraz budowanie aktywnej platformy komunikacji i współpracy. Cykliczna organizacja pozwala na utrzymywanie relacji i rozwijanie kontaktów.

 • 2011-03-11 Konferencje

  Konferencja: Twój czas, Twój Kapitał - Kielce

  Jednym z najważniejszych czynników rozwoju przedsiębiorstw jest ich zdolność do stałej zmiany, do wykorzystywania szans, które tworzy rynek i wpływania na jego kształt w kontekście aktualnych wyzwań dla biznesu oraz obecnych realiów gospodarczych.

Przejdź do archiwum