Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2011-03-11 Konferencje

  Konferencja: INNOWACYJNOŚĆ TERAPIĄ DLA POLSKIEJ GOSPODARKI

  Współpraca krajowego przemysłu farmaceutycznego z nauką - Strategia Polska 2030 a rozwiązania ustawowe. Konferencja organizowana przez Polski Związek Pracodawców Przemysły Farmaceutycznego, PKPP Lewiatan i Wyższą Szkołę Ekonomiczn0-Informatyczną. Zapraszamy 15 marca br.

 • 2011-03-11 Konferencje

  VII Międzynarodowy Kongres MBA

  W imieniu Krakowskiej Szkoły Biznesu mam zaszczyt zaprosić Członków Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan do udziału w VII Międzynarodowym Kongresie MBA. Kongres odbędzie się w dniach 20-22 maja 2011 r. w Krakowie.

 • 2011-03-10 Konferencje

  Śniadanie prasowe: Nie musisz bać się fiskusa

  Rada Podatkowa PKPP Lewiatan będzie świadczyła bezpłatną pomoc podatnikom - mikro, małym i średnim przedsiębiorcom. W ramach Centrum Interwencyjnego będziemy pomagać tym podatnikom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji ze względu na toczące się postępowania podatkowe oraz takim, którzy chcą poznać skutki podatkowe planowanych przedsięwzięć.

 • 2011-03-03 Konferencje

  Konferencja: Świadomy Podatnik w Olsztynie

  7 kwietnia br. w Olsztynie odbędzie się kolejna regionalna konferencja z cyklu Świadomy Podatnik.Spotkanie organizowane jest w ramach kampanii edukacyjnej na temat świadomości podatkowej. Zapraszamy!

 • 2011-03-01 Konferencje

  Konferencja: Jaka edukacja i nauka w XXI wieku? – głos biznesu

  Szanowni Państwo,

  Mam przyjemność zaprosić do udziału w konferencji „Jaka edukacja i nauka w XXI wieku? - głos biznesu" organizowanej przez PKPP Lewiatan 28 marca 2011 roku w Warszawie. • 2011-02-17 Konferencje

  Konferencja: Świadomy Podatnik w Łodzi

  16 marca br. w Łodzi odbędzie się pierwsza regionalna konferencja z cyklu Świadomy Podatnik.Spotkanie otworzy kampanię edukacyjną na temat świadomości podatkowej. Zapraszamy! 

 • 2011-02-16 Konferencje

  IV Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej

  Zapraszamy do udziału w czwartym, już, Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej, tym razem Forum odbędzie się w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, w dniu 31 maja. PKPP Lewiatan objęła Forum patronatem. 

 • 2011-02-11 Konferencje

  Zarządzanie wzornictwem – bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców, Szczawno-Zdrój

  Informujemy, że trwają zapisy na warsztaty dla przedsiębiorców zaplanowane na luty i marzec 2011 roku. Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Zaprojektuj Swój Zysk", którego autorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jednym z partnerów projektu jest PKPP Lewiatan.

 • 2011-02-11 Konferencje

  Kongres Podatki 2011 - NOWELIZACJA USTAW PODATKOWYCH

  Zapraszamy do udziału w Kongresie Podatki 2011.

 • 2011-02-08 Konferencje

  Dostęp do funduszy UE – ranking województw. Gdzie ułatwiają, gdzie blokują. Raport Lewiatana

  Opracowany raport stanowi próbę oceny tego, czy proces aplikowania o fundusze europejskie w regionach jest przyjazny dla przedsiębiorców.

Przejdź do archiwum