Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2010-11-02 Konferencje

  Szkolenia Instytutu Rozwoju Innowacyjności

  Zapraszamy do udziału w szkoleniach dla firm innowacyjnych. PKPP Lewiatan objęła je swoim patronatem.

 • 2010-11-02 Konferencje

  Konferencja: „ERGONOMIA – INWESTYCJA W SUKCES”

  Instytut Wzornictwa Przemysłowego serdecznie zaprasza na organizowaną w dniu 18 listopada 2010 roku w Warszawie VI Międzynarodową Konferencję Ergonomiczną "ERGONOMIA - INWESTYCJA W SUKCES".

 • 2010-11-02 Konferencje

  VII Forum Usług Szerokopasmowych „Gdy sieć jest wszędzie”

  Już wkrótce największe i najważniejsze spotkanie przedstawicieli rynku telekomunikacyjnego, mediów i dostawców treści szerokopasmowych oraz administracji publicznej.

 • 2010-10-28 Konferencje

  Czas na kobiety w Gdańsku

  Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie - debatę regionalną na temat aktywizacji zawodowej kobiet. Spotkanie odbędzie się 16 listopada w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Gdańsku. Wstęp wolny po wcześniejszej rezerwacji na stronie www.czasnakobiety.pl

 • 2010-10-28 Konferencje

  PODATKI 2011: KONGRES FUNDACJI ROZWOJU RACHUNKOWŚCI W POLSCE

  Już 15 listopada rozpocznie się organizowany przez Fundację Rozwoju Rachunkowości w Polsce Kongres, który przybliży zakres nadchodzących zmian w podatkach. Uczestnictwo w tym przedsięwzięciu pozwoli uniknąć pomyłek, które powstają wskutek nieprawidłowych rozliczeń. Zdobyta wiedza z zakresu VATu, CITu oraz PITu zapewni  solidne wsparcie w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami oraz pomoże efektywnie rozwiązać problemy z praktyki gospodarczej.

 • 2010-10-25 Konferencje

  Polacy 50+ cyfrowo wykluczeni?

  Spośród blisko 13 milionów Polaków po pięćdziesiątym roku życia, ponad 10 milionów (78%) nie korzysta z Internetu. Zjawisko to, określane mianem wykluczenia cyfrowego, niesie ze sobą wiele konsekwencji zarówno z perspektywy jednostki, jak i całego społeczeństwa. Przyczyny, następstwa oraz sposoby przeciwdziałania temu procesowi przedstawia „Raport Otwarcia Koalicji Cyfrowego Włączenia Generacji 50+ „Dojrz@łość w sieci". Między alienacją a adaptacją. Polacy w wieku 50+ wobec Internetu" , zaprezentowany podczas Forum dyskusyjnego „Budowa kapitału cyfrowego generacji 50+", które odbyło się 25 października w Warszawie.

 • 2010-10-19 Konferencje

  Japonia kusi polskich inwestorów

  Perspektywom podejmowania działalności gospodarczej na terenie Japonii przez polskie firmy poświęcone było seminarium zorganizowane 19 października 2010 r. dla polskich przedsiębiorców przez Ambasadę Japonii w Warszawie, japońską organizację wspierania handlu JETRO oraz PKPP Lewiatan.

 • 2010-10-19 Konferencje

  US Business Council w Lewiatanie

  20-osobowa misja US-Polish Business Council, kierowana przez Prezydenta Erica Stewarda odwiedziła 19 października 2010 r. PKPP Lewiatan. Robocze śniadanie odbyło się z udziałem Macieja Filipkowskiego, Wiceprezydentem Lewiatana oraz Dyrektorem Generalnym Dell Polska wraz z grupą polskich przedsiębiorców. W skład delegacji amerykańskiej wchodzili przedstawiciele firm takich jak: Boeing, Chevron, ConocoPhilips, ExxonMobil, Fluor, Interantional Paper, Marathon Oil, Raytheon, Smithfield, Timken, US Steel, Westinghous.

 • 2010-10-13 Konferencje

  Seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo"

  Rozpoczął się nabór uczestników na kolejne seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Handel i usługi świadczone drogą elektroniczną w Polsce - podstawowe zagadnienia prawne".

 • 2010-10-03 Konferencje

  Konferencja: Czas na kobiety w Kielcach

  Serdecznie zapraszamy do Kielc na debatę na temat aktywności zawodowej kobiet w tym regionie. 

Przejdź do archiwum