Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2010-10-03 Konferencje

  Konferencja Czas na kobiety w Opolu

  Serdecznie zapraszamy do Opola na debatę na temat aktywności zawodowej kobiet w tym regionie.

 • 2010-10-03 Konferencje

  Konferencja: Czas na Kobiety we Wrocławiu

  Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie - debatę regionalną na temat aktywizacji zawodowej kobiet. Spotkanie odbędzie się 27 października we Wrocławiu.

 • 2010-10-01 Konferencje

  Konferencja: Czas na kobiety w Rzeszowie

  Serdecznie zapraszmy na kolejne spotkanie - debatę regionalną na temat aktywizacji zawodowej kobiet. Spotkanie odbędzie się  6 października w ICAM House.

 • 2010-09-30 Konferencje

  Konferencja: PRAWO KONKURENCJI – DLA CZY PRZECIW PRZEDSIĘBIORCY?

  Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zaprasza do udziału w konferencji jubileuszowej organizowanej z okazji XX-lecia UOKiK pt. „Prawo konkurencji - dla czy przeciw przedsiębiorcy?". Spotkanie odbędzie się 5 listopada 2010 r. w Poznaniu. PKPP Lewiatan jest partnerem obchodów XX-lecia UOKIK.

 • 2010-09-28 Konferencje

  14 Konferencja Project Management - Innowacje siłą rozwoju UE

  Tematem przewodnim 14. Konferencji Zarządzania Projektami jest hasło: „Innowacje siłą rozwoju Unii Europejskiej". PKPP Lewiatan objęła patronat nad spotkaniem, które odbędzie się 7-9 listopada 2010 r.

 • 2010-09-27 Konferencje

  Olsztyn buduje mosty między organizacjami pozarządowymi a ich otoczeniem

  8 października 2010 roku w Bibliotece Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbędzie się pierwsza edycja Konkordii. To projekt, który ma na celu poprawę jakości działania organizacji pozarządowych w Polsce poprzez wypracowanie i wdrożenie standardów współpracy fundacji i stowarzyszeń z ich otoczeniem. Organizacje pozarządowe nie działają przecież w odosobnieniu. Dlatego Konkordia zgromadzi fundacje, stowarzyszenia, instytucje naukowe, samorządy lokalne oraz biznes i stworzy dla nich centrum spotkań, gdzie będą mogli wspólnie wypracować taki model współpracy, który pozwoli III Sektorowi skutecznie realizować swoją misję. PKPP Lewiatan jest partnerem tego wydarzenia.

 • 2010-09-16 Konferencje

  CSR 2.0 to korzyści dla społeczeństwa i biznesu

  14 września br. odbyła się konferencja kończąca projekt „Promocja standardów społecznej odpowiedzialności w przedsiębiorstwach". Uczestniczyło w niej 130 szefów firm zainteresowanych CSR oraz ekspertów na co dzień zajmujących się tą tematyką. W trakcie spotkania odbyła się prezentacja nowego narzędzia stworzonego w projekcie na potrzeby polskich firm - Modelu rozwoju społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa.

 • 2010-09-10 Konferencje

  Własność intelektualna w firmie

  W nowoczesnej gospodarce coraz większe znaczenie dla działalności firm ma własność intelektualna. Staje się ich kluczowym zasobem, który tworzy wartość przedsiębiorstwa (w przypadku firm z nowojorskiej giełdy udział IP w kapitalizacji sięga 80 proc.). Sprawia, to, że zarządzanie IP powinno leżeć w gestii prezesa firmy.

 • 2010-09-08 Konferencje

  Konferencja: Międzynarodowy arbitraż inwestycyjny – potrzeba zmian regulacji prawnych

  Sąd Arbitrażowy przy Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa mają zaszczyt zaprosić na Konferencję

  „Międzynarodowy arbitraż inwestycyjny - potrzeba zmian regulacji prawnych".


 • 2010-08-11 Konferencje

  ROZWIĄZANIA HR – zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji

  Aktualna sytuacja pokazuje, że od działu HR wymaga się szybkich działań, które będą korespondowały ze zmianami gospodarczymi i prawnymi. Ta sytuacja stała się punktem wyjścia do przygotowania programu konferencji: „Rozwiązania HR", która odbędzie się 21 października 2010 roku, w hotelu Mercure, w Warszawie.

Przejdź do archiwum