Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konferencje

 • 2010-01-21 Konferencje

  Warsztaty: Euro dla przedsiębiorców w Białymstoku

  Zapraszamy na konferencje i warsztaty "Euro dla przedsiębiorców" w Białymstoku.

 • 2010-01-21 Konferencje

  Warsztaty: Euro dla przedsiębiorców w Opolu

  Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu „Euro dla przedsiębiorców” w Opolu, 11-12.02.2010 r.

 • 2010-01-14 Konferencje

  Warsztat: Euro dla przedsiębiorców, Łódź

 • 2009-12-16 Konferencje

  Euro dla przedsiebiorców, Poznań

  Czerpiąc z doświadczeń projektu „Mapa przedsiębiorcy 2007-2013”, realizowanego w okresie listopad 2008-czerwiec 2009, w trakcie którego przeszkoliliśmy ponad 700 małych i średnich przedsiębiorców z całej Polski, PKPP Lewiatan na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, przygotowała dla Państwa nową, ogólnopolską ofertę. Zbudowaliśmy ją w oparciu o sugestie i pomysły samych przedsiębiorców, którzy wzięli udział w pierwszej edycji szkoleń i przede wszystkim z myślą o tych firmach, które nie mają zbyt dużych doświadczeń w pozyskiwaniu dotacji.

 • 2009-12-02 Konferencje

  Śląsk: Czas na kobiety

  Szansą na rozwój społeczno-gospodarczy oraz zwalczenie dyskryminacji ze względu na płeć jest zapewnienie kobietom równych szans na rynku pracy. Sytuacja, w której zaledwie 46,6% kobiet jest aktywna zawodowo, a 42,9% utrzymuje zatrudnienie, negatywnie wpływa na dobrobyt społeczeństwa. Dzisiaj pracodawcy mają mniejszy dostęp do talentów a zatrudnianie kobiet na stanowiskach decyzyjnych przyczynia się bezpośrednio do umocnienia pozycji firmy na rynku. To panie konsekwentnie pną się po szczeblach kariery, odnosząc liczne sukcesy, szczególnie w realiach osłabienia gospodarczego...

 • 2009-12-02 Konferencje

  Warsztaty: Euro dla przedsiębiorców, Olsztyn

  Fundusze unijne wspierają rozwój firm. Jednak różnorodność programów, wymagań i zobowiązań wynikających z pozyskania środków publicznych może zniechęcać do ubiegania się o dotację. Wielu firmom trudno jest znaleźć najlepszy dla siebie rodzaj wsparcia.

 • 2009-11-26 Konferencje

  Konferencja: „Energia z biomasy wizytówką Województwa Zachodniopomorskiego”

  Konferencja odbędzie się w Szczecinie 3 grudnia 2009r. Na konferencji promowany będzie poradnik „Uprawa roślin na potrzeby energetyki”.

 • 2009-11-24 Konferencje

  Konferencja: Czas na kobiety

  Sukces biznesowy i społeczny jest niemożliwy bez równości szans w dostępie do rynku pracy. Sytuacja, w której zaledwie 46,6% ko­biet jest aktywna zawodowo, a 42,9% utrzymuje zatrudnienie, negatywnie wpływa na dobrobyt społeczeństwa: pracodawcy mają mniejszy dostęp do talentów – eksperci wskazują, że zatrudnianie kobiet na stanowiskach decyzyjnych przyczynia się bezpośrednio do umocnienia pozycji firmy na rynku i podniesienia konkurencyjności polskiej gospodarki. Zapraszamy na spotkanie 7 grudnia br.

 • 2009-11-19 Konferencje

  Konferencja: XBRL jako narzędzie ułatwiające sprawozdawczość dla małych i średnich przedsiębiorstw

  Tematyka konferencji: Prezentacja oraz otwarcie dyskusji z zakresu najnowszych projektów realizujących postulat redukcji obciążenia związanego ze sprawozdawczością finansową.

  Dotychczasowe doświadczenia z innych krajów, gdzie do raportowania została zastosowana nowoczesna technologia XBRL, pokazują jak duże oszczędności ze sobą niesie implementacja innowacyjnych rozwiązań. • 2009-11-19 Konferencje

  Warsztat: Euro dla przedsiębiorców, Rzeszów

  Euro dla przedsiębiorców – zapraszamy na wykłady, warsztaty i konsultacje indywidualne, Rzeszów, 3-4 grudnia 2009 r.

Przejdź do archiwum