Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Środowisko i klimat

 • 2021-09-27 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Wzmocnienie klimatyczne wymiaru polityki miejskiej - uwagi Lewiatana do projektu nowelizacji

  W odpowiedzi na prowadzone konsultacje publiczne projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu wzmocnienia klimatycznego wymiaru polityki miejskiej (nr w wykazie prac legislacyjnych: UD246), przedstawiamy w załączeniu uwagi Konfederacji Lewiatan.

 • 2021-09-08 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta - uwagi Lewiatana do projektu ustawy

  W odpowiedzi na prowadzone konsultacje publiczne projektu ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi oraz niektórych innych ustaw (UC81), wdrażającej model Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta, przedstawiamy uwagi Konfederacji Lewiatan.

 • 2021-08-13 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta - apel 9 organizacji

  Ze względu na kompleksowość zmian zaproponowanych w projekcie ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi oraz niektórych innych ustaw (UC81), wdrażającej model Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta oraz okres urlopowy, organizacje podpisane poniżej zwracają się z uprzejmą prośbą o wydłużenie terminu konsultacji publicznych przedmiotowej ustawy o 10 dni roboczych, czyli do 17 września br.

 • 2021-08-05 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Polska Strategia Wodorowa - uwagi Lewiatana do projektu

  W odpowiedzi na prowadzone konsultacje społeczne w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu „Polskiej Strategii Wodorowej do roku 2030 z perspektywą do 2040 r.", przedstawiamy uwagi Konfederacji Lewiatan.

 • 2021-07-29 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Prawo ochrony środowiska - uwagi Lewiatana do poselskiego projektu nowelizacji ustawy

  W związku z przekazaniem do opiniowania poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz niektórych innych ustaw (przedstawiciel wnioskodawców: poseł Anita Kucharska-Dziedzic), przekazujemy uwagi Konfederacji Lewiatan.

 • 2021-07-09 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  System pomiarowy - uwagi Lewiatana do projektu rozporządzenia

  W odpowiedzi na prowadzone konsultacje publiczne projektu rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie systemu pomiarowego z dnia 21.06.2021 r. (nr w wykazie prac Ministra Klimatu i Środowiska - 507), przekazujemy uwagi Konfederacji Lewiatan.

 • 2021-07-09 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Rejestr magazynów energii elektrycznej - uwagi Lewiatana do projektu rozporządzenia

  w odpowiedzi na prowadzone konsultacje publiczne projektu rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie rejestru magazynów energii elektrycznej z dnia 21.06.2021 r. (nr w wykazie prac Ministra Klimatu i Środowiska – 503), przedstawiamy uwagi Konfederacji Lewiatan.

 • 2021-06-23 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Charakterystyka energetyczna budynków - uwagi Lewiatana do nowelizacji ustawy

  W odpowiedzi na prowadzone konsultacje publiczne projektu ustawy o zmianie ustawy o charakterystyce energetycznej budynków oraz niektórych innych ustaw (nr z wykazu - UC82) - projekt z dnia 20 maja br., przekazujmy uwagi Konfederacji Lewiatan.

 • 2021-05-14 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Usuwanie barier rozwoju OZE - stanowisko Lewiatana

  Stanowisko Rady OZE Konfederacji Lewiatan w sprawie konieczności pilnego usunięcia barier rozwoju wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych na własne potrzeby oraz uporządkowania statusu prawnego umów typu cPPA.

 • 2021-04-22 Środowisko i klimat
  Środowisko i klimat

  Prawo ochrony środowiska - uwagi Lewiatana do senackiego projektu ustawy

  Przekazujemy stanowisko Konfederacji Lewiatan w sprawie rozwiązań zaproponowanych w senackim projekcie ustawy o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz niektórych innych ustaw.

Przejdź do archiwum